У Миколаєві зменшать кількість центрів первинної меддопомоги: що зміниться для містян

У Миколаєві зменшать кількість центрів первинної меддопомоги: що зміниться для містян

Автор: Дарина Лапіна 03 Июля 2024 10:30

У Миколаєві планують скоротити кількість центрів первинної медико-санітарної допомоги. Це викликало чимало запитань, зокрема: чи звільнятимуть лікарів і чи погіршиться якість медичних послуг для містян. 

Зменшити кількість ЦПМСД в Миколаєві є рекомендацією МОЗ, адже в місті наразі найбільша кількість таких центрів серед інших українських населених пунктів. Про це 2 липня розповів мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у відеокоментарі, який він опублікував у своїх соцмережах. 

За його словами, кількість ЦПМСД буде скорочено з 7 до 4. Однак кількість амбулаторій не зменшиться, навпаки, збільшиться на одну.

Також мер зауважив, що про звільнення медиків не йдеться, але скоротять адміністративний персонал.

«Буде скорочено адміністративний персонал. Це дасть економію бюджетних коштів на зарплаті адміністративного персоналу. І це дасть можливість використати ці кошти на закупку обладнання, медикаментів», - повідомив Олександр Сєнкевич.

Про яку суму можливих зекономлених коштів йдеться розповіла очільниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай «НикВестям». Так, за її словами, після скорочення кількості ЦПМСД до 4-х, орієнтовна економія бюджетних коштів складатиме 15 млн гривень.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Миколаєві ще один лікар отримав власну квартиру: чи вирішить ініціатива проблему нестачі медиків в області?

Фото ілюстративне, Stock Photo.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів