Двох херсонських зрадників позбавили депутатських мандатів

Двох херсонських зрадників позбавили депутатських мандатів

Автор: Іван Підлісний 05 Июля 2024 14:15

Володимира Сальдо та Ігоря Семенчева-старшого достроково позбавили депутатських мандатів. Відповідна інформація міститься на сайті Херсонської міськради. 

Припинення депутатських повноважень відбулось на підставі судових рішень, якими зрадники отримали вироки за державну зраду. До міськради вони обиралися від проросійської забороненої політичної партії "Блок Володимира Сальдо". 

Нагадаємо, що Сальдо досі є так званим "губернатором" тимчасово окупованої частини Херсонської області. Нагадаємо, що у листопаді Малиновський суд Одеси заочно виніс вирок Сальдо по справі щодо державної зради - ув'язнення на 15 років. А Вищий антикорупційний суд конфіскував на користь держави майно зрадника та кошти на його банківських рахунках. Одеську квартиру зрадника було продано з аукціону за понад 2,9 млн гривень. 

Ігор Семенчев-старший також отримав вирок суду у вигляді 10 років позбавлення волі. Під час тимчасової окупації Херсона він обійняв посаду заступника гауляйтера міста. Варто додати, що Ігор Семенчев-молодший попри підозри та роботу в окупаційній адміністрації області на посаді заступника голови досі формально є депутатом Херсонської міськради. 

Як раніше повідомляла "Гривна", Семенчева-молодшого могли заарештувати вже російські силовики. Відомо, що проти нього була відкрита кримінальна справа за фактами махінацій із так званими "житловими сертифікатами". Офіційно, Семенчеву інкримінують "отримання хабара", "посередництво у хабарництві" та "дача хабара".

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів