В Миколаєві ще один лікар отримав власну квартиру: чи вирішить ініціатива проблему нестачі медиків в області?

В Миколаєві ще один лікар отримав власну квартиру: чи вирішить ініціатива проблему нестачі медиків в області?

Автор: Дарина Лапіна 04 Апр. 2024 08:00

За останні декілька років в Миколаєві забезпечили житлом 12 лікарів. Минуло тижня ордер на власну квартиру отримав лікар-терапевт Арсен, який 10 років тому потрапив до Миколаєва за розподілом після навчання в харківському університеті. 

Як пишуть на сайті Миколаївської міськради, першим місцем роботи молодого лікаря став один з центрів первинної медико-санітарної допомоги. На його долю випали важкі часи боротьби з ковідом та повномасштабного вторгнення росії. Всі ці роки Арсен сумлінно і професійно лікував миколаївців. А під час великої війни ще надавав допомогу пацієнтам, які були прикуті до ліжка і не могли особисто відвідати медзаклад. Миколаїв став для лікаря рідним містом. Саме тут молодий чоловік зустрів своє кохання і вирішив створити сім’ю. Раніше подружжя проживало у гуртожитку. 

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що в Миколаївській області останнім часом спостерігається кадровий голод в медичній сфері

Про це 12 березня розповіла в.о. начальника управління охорони здоров'я МОВА Ірина Ткаченко. За її словами, в Миколаївській області не вистачає лікарів та медсестер: «Це дуже болюче питання. В регіоні працює близько 12 тисяч медичних працівників. На сьогодні укомплектованість лікарями складає 67%. Трохи краща ситуація стосовно середнього медперсоналу (медсестри та фельдшери) – укомплектованість складає 78%».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині не вистачає медпрацівників, а кількість хворих на туберкульоз і онкологію зростає

Можливо, вищезгадана ініціатива із забезпечення медиків житлом зможе заохотити більше лікарів лишатись в області, зокрема в місті Миколаїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нестача лікарів та критичні пошкодження медзакладів: як на Херсонщині справляються з проблемою

Відмітимо, що ордер на власне житло в Миколаєві медик Арсен отримав за обласною програмою «Турбота», в співфінансуванні якої місто бере участь.

До слова, не лише молодий лікар нещодавно отримав власне житло за цією програмою. Квартири отримали також багатодітна родина з вісьмома дітками та ліквідатор  катастрофи на Чорнобильській АЕС. Про це повідомляє пресслужба Миколаївської облради. 

 За словами першого заступника голови Миколаївської облради Антона Табунщика, люди, що отримали власне помешкання, багато років стояли в черзі.

«У листопаді минулого року в рамках роботи обласної програми соцзахисту «Турбота» з обласного бюджету ми виділили 4,5 мільйони гривень на придбання квартир людям, які потребують поліпшення житлових умов. Стільки ж коштів виділило місто», - зазначив Антон Табунщик.

Головне фото ілюстративне, на фото Миколаївської міськради молодий лікар Арсен з дружиною. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів