Двоє депутатів Херсонської міськради від

Двоє депутатів Херсонської міськради від "ОПЗЖ" склали повноваження

Автор: Іван Підлісний 05 Июля 2024 11:25

Триває марафон складання повноважень депутатів Херсонської міськради. Ще двоє обранців від забороненої політичної партії "ОПЗЖ" достроково склали мандати. 

Як відомо з розпоряджень голови міської військової адміністрації Романа Мрочко, вже не є депутатами міськради Олена Мазур та Антон Хмаро. Підставою для складання мандатів стали відповідні заяви. 

Нагадаємо, що для Олени Мазур це було вже друге скликання. Під час минулої каденції вона спочатку входила до фракції "Укроп", але згодом перейшла в "промерську" коаліції та отримувала різні керівні посади. Скандали навколо вже екс-депутатки були під час її перебування на посадах в Інспекції з благоустрою, комунальному підприємстві "Херсонський міський центр земельно-майнових відносин” та заступниці міського голови. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Гроші "ОПЗЖ": як змінилися статки херсонських депутатів під час повномасштабної війни

У 2020 році навіть в кабінеті Мазур в міськраді СБУ проводили обшук у справі про розтрату коштів в КП "Херсонський міський центр земельно-майнових відносин”. Остання посада - в.о. директора департамента міського господарства та начальник управління житлового господарства, звідки вона начебто була звільнена. Наразі, за даними наших джерел, Олена Мазур живе в Одесі. 

Антона Хмаро було обрано за партійним списком "ОПЗЖ". Це скликання стало другим для вже колишнього обранця. Одним зі скандалів, в якому фігурує Хмаро - заснування газети "Херсонських вісник нью", автори якого - Олена та Геннадій Шелестенки перейшли на бік росіян і зараз займаються поширенням російської пропаганди. До повномасштабного вторгнення видання просувало проросійські наративи та займалося піаром політиків з орбіти "ОПЗЖ". Наразі, судячи з реєстрації компаній, пов'язаних з Антоном Хмаро, він також перебуває в Одесі. 

Нагадаємо, що раніше свої мандати склали 11 депутатів міськради. Серед них Оксана та Ігор Пастух, Юрій Рожков, Оксана Матусевич, Наталія Устинова та інші.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів