Міністр освіти й науки побував на Херсонщині – результати візиту

Міністр освіти й науки побував на Херсонщині – результати візиту

Автор: Марина Поліщук 05 Июля 2024 09:45

4 липня на Херсонщині побував міністр освіти й науки Оксен Лісовий. Він оглянув школи, які готуються до роботи з 1 вересня за змішаною формою навчання.

Зокрема, в Херсоні міністр відвідав 2 заклади загальної середньої освіти, де місцева влада розглядає можливість облаштування укриттів. Це дозволить дітям навчатися в змішаному форматі, повідомив начальник ХМВА Роман Мрочко.

Також оглянули земельні ділянки на території Херсонської громади, де планується побудова підземної школи. Завдяки цьому 900 учнів зможуть навчатися очно у дві зміни.

Міністр побачив пошкоджені будівлі закладів вищої освіти: академії неперервної освіти, ХДУ, державної морської академії. Також Оксен Лісовий пройшовся по всіх поверхах зруйнованої споруди обласної бібліотеки імені Олеся Гончара.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонський морський коледж: 190 років історії та повторне знищення будівлі окупантами (фото)

За результатами візиту було проведено нараду з начальниками всіх військових адміністрацій Херсонської області та керівниками їхніх відділів освіти, повідомив заступник начальника ХОВА Володимир Клюцевський.

Міністр відповів на питання, що турбують місцевих освітян: від відновлення шкіл до нових форм навчання дітей в умовах війни. Ішлося також про виділення державою додаткових коштів для будівництва в школах нових укриттів, адже вони є обов’язковою умовою для очного навчання дітей. Міністр пообіцяв допомогти з додатковими ресурсами для придбання загалом 6-ти шкільних автобусів з метою підвезення учнів до працюючих шкіл.

«Цьогоріч прифронтова Херсонщина буде в пріоритеті уваги Міністерства освіти і науки України, завдяки чому активізується державна підтримка галузі освіти», - повідомив Клюцевський.

На головній світлині: міністр освіти Оксан Лісовий (ліворуч) та начальник ХОВА Олександр Прокудін у стінах пошкодженого окупантами морського коледжу в Херсоні. Фото: фейсбук/Володимир Клюцевський

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів