День 862. 4 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 862. 4 липня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Июля 2024 20:00

Якихось три роки тому ми насолоджувались рожевими озерами Херсонщини, їздили на Джарилгач, снідали манго, запиваючи його Просекко, говорили про розвиток туризму і будували плани на життя у своєму місті.

Хто ж знав…

***

Херсон поступово перетворюється на Мексику - спека, кактуси. Не вистачає текіли.

***

Вітаю наших головних союзників з Днем Незалежності!

Так, в таку кризу ми побачили, що в них теж не все добре, що є проблеми, але дуже сподіваюсь, що вони як завжди зможуть їх вирішити, бо сьогодні світу як ніколи треба дорослий. Обов'язково адекватний.

Тому бажаю їм повернутись до стану країни з якої всі беруть приклад. Яка надає сенси цивілізації. Яка не тікає від відповідальності та бере на себе важку роль світового поліцейського.

Штати, зі святом.

***

Херсонщина беззаперечний лідер в розмінуванні.

За даними Державної інформаційної платформи, нині розміновано 316 000 га  Херсонської області.

Загалом по країні розміновано 445 000 га території, і Херсонщина займає безперечне лідерство.

За минулий місяць вдалося уникнути втрат та травмування особового складу, що є важливим показником ефективності та безпеки проведених робіт. Сапери працюють на надзвичайно складних ділянках, зокрема густо замінованих територіях, де проходили лінії оборони ворога. Це — прибережні зони, зарослі очерету, які засіяні протитанковими та протипіхотними мінами, а також саморобними вибуховими пристроями.

***

Найбільшою проблемою сіл Правдинського округу Білозерської громади є відсутність води.  Через воєнні дії водопровід повністю зруйнований.

***

Після того, як російські війська заходять на тимчасово окуповані території, або полишають їх — то нерідко забирають із собою музейні твори мистецтва.

Від початку війни у 2014 році з українських музеїв евакуювали 453 тисячі 541 музейний предмет — ще 35 тисяч офіційно перебувають у розшуку.

***

Укрзалізниця оприлюднила список потягів, де є кондиціонери. Серед них жодного з Херсона чи Миколаєва. От тобі і підтримка півдня.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів