Стало відомо, хто представить Херсонщину на Іграх Нескорених у Канаді

Стало відомо, хто представить Херсонщину на Іграх Нескорених у Канаді

Автор: Марина Поліщук 05 Июля 2024 11:56

Україна оголосила склад команди, яка візьме участь в Іграх Нескорених-2025 у Канаді. Цього разу в нашій збірній – 35 учасників, і це найбільше за всі роки змагань. Серед спортсменів є і представник Херсонщини.

Ігри Нескорених пройдуть у лютому 2025 року одразу у двох канадських містах: Ванкувер та Вістлер. Причому цього разу програма змагань складатиметься не тільки з літніх, але й із зимових видів спорту.

Для України це будуть ювілейні, п’яті Ігри. І вперше українська збірна буде представлена 35 учасниками – організатори, міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту на 10 учасників.

Всеукраїнські змагання в межах відбіркового туру проходили в Києві з 31 травня по 2 червня. Учасників відбирали не лише за спортивними показниками, а й з урахуванням реабілітаційного та соціального факторів. Загалом у відбіркових змаганнях брали участь 329 військових та ветеранів з різних регіонів України.

І от 4 липня нарешті оголосили повний склад команди – про кожного з 35 учасників розповіли на сторінці Invictus Games: Team Ukraine в соцмережі.

У команді – лише один представник Херсонської області: це ветеран Олексій Горб, молодший сержант ЗСУ. На офіційному сайті української збірної про Олексія розповіли так:

«Отримав поранення у березні 2023 року поблизу населеного пункту Площанка, Луганської області під час виконання бойового завдання. До поранення мав активне життя і сподівається, що Ігри Нескорених допоможуть до нього повернутися». 

Фото: фейсбук/Invictus Games: Team Ukraine

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів