Міст підірвали, і донька залишилася в окупації: історія родини з Херсонщини, яка отримала модульний будиночок на Буковині

Міст підірвали, і донька залишилася в окупації: історія родини з Херсонщини, яка отримала модульний будиночок на Буковині

Автор: Марина Поліщук 25 Апр. 2024 11:45

Благодійна організація Save Ukraine не лише допомагає українцям врятуватися з окупації чи з-під обстрілів, але й далі підтримує їх: забезпечує всім необхідним і навіть житлом. Допомогли й продовжують допомагати волонтери й жителям Херсонщини – як обстрілюваної правобережної, так і окупованої лівобережної. Далі – історія однієї родини з деокупованої частини області.

Початок повномасштабного вторгнення пані Тетяна зустріла разом зі своїм чоловіком, донькою та онукою на Херсонщині. Протягом 9 місяців сім'я жила в окупації –обстріли, обшуки, постійний страх за життя... Жінка згадує, що часто зникали цивільні люди, тому на вулицю ввечері ніколи не виходили, повідомляє Save Ukraine на своїй сторінці в соцмережі.

Однак найбільше пані Тетяна боялася за свою доньку – адже вона продовжувала їздити на роботу на лівий берег і щоразу ризикувала не повернутися додому. Зрештою, так і сталося. 11 листопада Антонівський міст, що з'єднував правий і лівий берег Херсонщини, виявився підірваний росіянами, і донька залишилася в окупації. Правобережну ж частину, де знаходилася Тетяна з 10-річною онукою Кірою, звільнили ЗСУ. Але за радістю деокупації прийшли потужні російські обстріли.

Щоби врятувати онуку, Тетяна наважилася на евакуацію та звернулася до Save Ukraine. І вже навесні вони потрапили до центру «Надії та відновлення» в Києві.

«Це було щастя для нас. У центрі ми отримали психологічну допомогу, пройшли різні реабілітаційні курси, заспокоїлися. Потім нам запропонували будиночок за проєктом Fort Home, і ми з радістю погодилися», - розповіла пані Тетяна.

Про долю чоловіка та доньки жінки не повідомляється. Із перших днів заселення родини в модульний будинок у Чернівецькій області пані Тетяні та її онуці благодійники надавали всю можливу допомогу: від гуманітарної до соціальної підтримки. Сьогодні пані Тетяна каже, що їм вдалося відновитися психологічно, і Кіра нарешті усміхається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення з окупації: родині з Херсонщини з трьома маленькими дітьми надали житло


Фото: Фейсбук/Save Ukraine

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів