Одіозний чиновник більше не очолює херсонську Держпродспоживслужбу

Одіозний чиновник більше не очолює херсонську Держпродспоживслужбу

Автор: Іван Підлісний 03 Май 2024 11:55

Скандально відомий чиновник Ігор Шапран більше не очолює Держпродспоживслужбу в Херсонській області (був у статусі виконуючого обов'язки начальника), але залишається на посаді першого заступника начальника управління. Про це стало відомо з реєстру юридичних осіб. 

За даними аналітичної системи Youcontrol, з 2 травня обласну Держпроспоживслужбу очолює Михайло Волченко. Інформації про нового керівника управління у відкритих джерелах майже немає. Відомо, що раніше він очолював Регіональний сервісний центр МВС у Луганській області, який знаходився у місті Сєвєродонецьк, це підтвердили власні джерела журналістів видання "Гривна". 

А ось у колишнього в.о. очільника херсонської Держпродспоживслужби Ігоря Шапрана біографія більш ніж насичена та не позбавлена неоднозначних згадок у медіа. Зокрема, з часів його правління обласним управлінням Держгеокадастру. За даними ЗМІ, у 2015 році за його підписом було роздані невідомим особам землі із запасів держвласностісільськогосподарського призначення під ведення особистого господарства у селі Садове Білозерського району, на якій місцеві жителі випасали худобу. Землю передали без погодження із сільрадою, через що була подана заява до прокуратури. 

Крім того, як писали в той час медіа, попри публічні заяви Шапрана та інших чиновників Держгеокадастру про відсутність ділянок для учасників АТО, землі гектарами отримували наближені компанії та фермерські господарства. І це не повний перелік скандалів, в яких засвітилося прізвище чиновника. Підсумком роботи стало рішення облради в 2016 році про визнання роботи Ігоря Шапрана на посаді начальника облуправління незадовільною та звернення до Києва з вимогою звільнити його з займаної посади. 

Тодішній керівник апарату Херсонської ОДА Володимир Клюцевський назвав обласне управління Держгеокадастру під керівництвом Ігоря Шапрана аутсайдером в питанні виконавчої дисципліни після проведення перевірок та виявлення численних порушень.

А каденція Шапрана в Держпродспоживслужбі запам'яталася рейдами по боротьбі зі стихійною торгівлею в Херсоні під час війни. Продавці на ринках назвали такі радикальні дії чиновників та поліції "замовленням" від власників торгових павільйонів, які перестали отримувати плату за оренду місць та МАФів, про що писала "Гривна" у вересні минулого року. І це в той час, коли саме ринки з великим скупченням людей неодноразово ставали ціллю для російських снарядів.  

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Дніпровський ринок у Херсоні: боротьба зі стихійною торгівлею чи гра на руку зацікавлених осіб? 

На фото - Ігор Шапран, фейсбук ГУ Держпродспоживслужби Херсонської області

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів