В Херсоні діє програма з надання стоматологічних послуг окремим категоріям населення: хто може скористатись та куди звертатись?

В Херсоні діє програма з надання стоматологічних послуг окремим категоріям населення: хто може скористатись та куди звертатись?

Автор: Дарина Лапіна 03 Май 2024 15:47

У Херсоні з грудня минулого року діє програма з надання стоматологічних послуг окремим категоріям населення. Це послуги, які не включають високовартісні матеріали. 

Ці стоматологічні послуги можуть отримати: особи з інвалідністю І і ІІ груп (загальне захворювання);  особи ЧАЕС (1 і 2А, 2Б категорії) та дитина ЧАЕС (інвалідність, пов’язана з ЧАЕС);  громадяни похилого віку (70+);  ветерани війни: учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

Про це розповів начальник Херсонської МВА Роман Мрочко

Також ця програма передбачає безкоштовну профілактику та лікування стоматологічних захворювань: дітям з інвалідністю; дітям з багатодітних сімей; дітям-сиротам; дітям учасників бойових дій.

За грудень 2023 року та І квартал поточного 469 херсонців скористались міською програмою. Їм було надано стоматологічних послуг на суму трохи більше 448 тисяч гривень.

Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» міської ради працює в одну зміну.

Прийом громадян:

пн-пт з 8:30 до 14:00,

субота з 8:30 до 13:00,

неділя –вихідний.

Записатися на прийом або отримати додаткову інформацію можна у реєстратурі за наступними номерами телефонів: +38(0552) 23 05 41; +38(068) 433 22 33; +38(068) 090 93 03. Окрім цього, детально ознайомитися з послугами, відділеннями, колективом тощо можна на офіційному сайті Херсонської міської стоматологічної поліклініки за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стоматологи з Тернополя надають допомогу військовим на Херсонщині

Фото ілюстративне з відкритих джерел.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів