День 801. 4 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 801. 4 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Май 2024 20:00

Паски, яйця, вино, ковбаси в месенджер не шліть!
Шліть Новою Поштою!

***

Такі вже в нас люди - зроблять рай і після потопу, і після пожеж. Херсонців, до речі, всюди видно. Мені тут на Вінничині кажуть: ну дають ваші, теплиць понаставляли, помідори, оргірки, полуниця в них, така, наче давним-давно тут так і було) не в образу іншим переселенцям, але херсонців вгадують одразу.

***

Ніяк не вкладається в голові, що з минулого життя залишилася прописка і ключі від дому, якого більше немає...і сподіваюся - хіба що могилки батьків...
Можна було б задепресувати, якби не підтверджені часом справжні друзі, підтримка симпатиків і віра в Перемогу!
Не губіть ВІРУ!!!
Що сильно дратує, так це купа щурів-запроданців!
І слава Богу, що їх виявляють СБУ та активісти. Сподіваюся, що нікого з них не мине бумеранг! А в першу чергу - рашистів!

***

Сьогодні у магазинах, на ринку люди бажали усім тихої Паски, тихого Великодня.
Колись бажали вдалої паски, смачної ковбаски, веселого святкування, зараз головне - тихе мирне небо, тиша на фронті, просто бути поруч з тими, кого любиш, просто усім вижити....і...молитва...
Божого нам усім захисту!

***

Раджу навчитися виявляти актуальні, важливі потреби війська!
Давно не чув від бійців, що вони голодні, голі і біда з бамагою туалетною, а от про кому воювати і чим воювати, то є, і над цим треба працювати!
Дивишся фото-відео звіти, і якось перемогти їжею, одежею, постіллю та туалетним папіром буде важкувато, і все це везуть за сотні кілометрів в одну сторону кілька волонтерів чоловіків = вартість всього добра, що в машинах+паливо(сотні км)+інші витрати, а скільки машин волонтерів спалила русня?!... Ми зараз втрачаємо не через це!!!
То може краще донат на відомі фонди: Мадяр, Притула, Повернись живим, Стерненко, або зробили збір і передали поштою, в кінці кінців у нас у кожного є хтось з близьких, хто воює.
Уявляєте, ви можете купити зброю. В нашому випадку, це може бути fpv дрони, розвідувальні дрони, засоби боротьби з дронами. Просто навчіться виявляти потребу! І поводитись зі зброєю!
Дякую всім хто тримає країну!

***

Метро в Києві. Сидить хлопець. Футболка з написом Ухилянт. Очевидно, хлопець пишається тим що він ухилянт. Ну як мінімум не приховує.
Скажіть, а як так сталось, що на початку війни це було неможливо, ніхто в здоровому розумі такого би не вдягнув. Зараз привід для гордості. Зараз пісню поють - ухилянт!
Вороже ІПСО? Ну добре, а чому ж воно не працювало в 2022 році? Що сталось за ці роки? Чому зараз що не скажеш - все вороже ІПСО? От як так вийшло?

***

Якби можна було заплющити очі, розплющити — і немає війни.
І росії щоб також не було.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів