Шість транспортних засобів та майже мільйон гривень зарплати за неповний рік: декларація керуючої справами виконкому Херсонської міськради

Шість транспортних засобів та майже мільйон гривень зарплати за неповний рік: декларація керуючої справами виконкому Херсонської міськради

Автор: Дарина Лапіна 04 Май 2024 11:00

Керуючою справами виконавчого комітету Херсонської міськради Тетяна Турчина стала в березні 2023 року. На цій посаді за минулий неповний рік вона отримала 963 991 гривню зарплатні. Така інформація міститься в декларації чиновниці за 2023 рік, опублікованій на сайті НАЗК. 

Тетяна Турчина в своїй декларації за 2023 рік вказала два об’єкти нерухомості, але обидва їй не належать. Місцем реєстрації посадовиця вказала квартиру, площею в 69,7 (м2), в Херсоні. Друге помешкання також знаходиться в обласному центрі – це житловий будинок, площею в 85,8 (м2), який належить чоловіку чиновниці пану Валерію.

Подружжя задекларувало 6 транспортних засобів. Тетяні Турчині належать легковий автомобіль Кіа Rio 2012 року випуску, який вона придбала в 2019 році за 120 тис. гривень. Також у її власності перебуває автобус РУТА 2006 року випуску, вартість якого на момент набуття у 2015 році права власності становила 55 тис. гривень.

Чоловіку чиновниці пану Валерію належать три пасажирських автобуси та автомобіль Renault Trafic.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири автівки та гідроцикл: що задекларував заступник начальника Херсонської МВА Микола Яковлєв

В графі «Доходи» Тетяна Турчина вказала зарплату від виконкому Херсонської міськради у розмірі 963 991 гривні. Чоловік посадовиці Валерій Турчин від заняття підприємницькою діяльністю в минулому році заробив 104 275 гривень.

Готівкою пані Тетяна зберігає 18 600 доларів США та 373 000 гривень. Її чоловік Валерій задекларував 22 тис. доларів США готівкових коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше 2 млн річного доходу та виплати ВПО: декларація першої заступниці начальника Херсонської МВА

Головна світлина з відкритих джерел, фото в тексті із сайту Херсонської міськради.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів