Чергове призначення Янушевича – людина, яка працювала зі зрадником Німметулаєвим

Чергове призначення Янушевича – людина, яка працювала зі зрадником Німметулаєвим

Автор: Євген Веселов 12 Декабря 2022 15:46

Неповні п’ять місяців перебування на посаді начальника Херсонської ОВА Ярослава Янушевича вже запам’яталися деякими неоднозначними кадровими рішеннями, коли на керівні посади в ХОВА були призначені (або були спроби призначення) особи з відвертим проросійським політичним минулим.

Першим з таких було призначення на посаду начальника Департаменту соціального захисту Іванової Інни. Іванова є діючим депутатом Бериславської районної ради від забороненої в Україні партії «ОПЗЖ», головою фракції цієї партії і до цього призначення займала посаду начальника управління соцзахисту Бериславської РДА. За інформацією дописувачів соціальних мереж, Іванову було свого часу звільнено з посади за неналежне виконання своїх обов'язків. Але це все не завадило Янушевичу призначити її на керівну посаду, яка має доступ до списків військовослужбовців і учасників АТО та їх сімей, як соціально захищених осіб.

На фото Інна Іванова зліва біля Єгора Устінова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «КАДРОВА ПОЛІТИКА ЯНУШЕВИЧА І ПЕРШІ СКАНДАЛЬНІ ПРИЗНАЧЕННЯ»

Справжній вибух викликала інформація про призначення радником голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича з питань ЖКХ депутата міської ради Юрія Стельмашенко¸ який був обраний знов ж таки від партії «ОПЗЖ» і являвся головою фракції цієї партії у міськраді. Це викликало суспільне обурення, і Янушевич вимушений був виправдовуватися, виклавши спростування цієї інформації на своїй сторінці у телеграм-каналі, заявивши, що це не відповідає дійсності.

На цьому марш «ОПЗЖ» у Херсонській ОВА не завершується - депутатку Херсонської міської ради від «ОПЗЖ» Олену Мазур, яка, як виявилося, досі обіймає посаду начальника управління житлового господарства Департаменту міського господарства Херсонської міської ради, залучили у робочу групу ХОВА з організації відновлення зруйнованих об’єктів Херсонської області.

Олена Мазур зліва біля Єгора Устінова

Деякий час тому стало відомо, що на посаду заступника начальника Управління фізичної культура, молоді та спорті ХОВА, виконуючою обов’язки, призначено представницю ще однієї проросійської і забороненої в Україні партії - «Опозиційний блок», голову Каховської районної ради у 2015-2020 роках Тетяну Тертичну.

Пройшло небагато часу і знову нове призначення і «нове обличчя» представника проросійської партії «Опозиційний блок». Мова йде про депутата Генічеської міської ради, заступника міського голови Тулупова Дмитра Юнусова.

Його призначено керівником Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОВА - про це інформують херсонські ЗМІ і експерт Центру близькосхідних відношень Сергій Данилов.

Дмитро Юнусов має довгий шлейф відносин із проросійськими політичними діячами – відвертими колабораціоністами і партіями, які нині заборонені в Україні.

У 2013 році Юнусов був заступником тодішнього голови Генічеської РДА колоборанта Сейтумера Німмєтулаєва – ось новина про рядову робочу нараду у Генічеському районі за 2013 рік, де згадується пан Юнусов, як заступник голови РДА, тобто Німметулаєва.

У 2015 році Юнусов - один із небагатьох кримських татар, хто балотувався до Генічеської районної ради від партії «Опозиційний блок» і був обраний. Тоді голова районного відділення «опозиціонерів» Федір Анікійович зазначив, що він потрапив до їхнього списку не за принципом етнічної приналежності, а оскільки поділяє позицію партії. Наприклад, у 2018 році партія вважалася однією з найбільших партій із проросійською ідеологією в Україні.

Вже у 2020 році, коли у результаті реформи децентралізації Генічеський район перетворився на доволі велику Генічеську громаду, Дмитра Юнусова було обрано депутатом міської ради від партії «Нам тут Жити» і у тому ж році обрано заступником міського голови Тулупова, де його колегою став інший представник «Оппозиційного блоку» - Андрій Євстратов, який теж належить до оточення Німметулаєва.

На фото Євстратов зліва біля Німметулаєва

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У ГЕНІЧЕСЬКУ ЗРАДНИКИ КОФЛІКТУЮТЬ МІЖ СОБОЮ ЗА БІЗНЕС ТА ВЛАДУ»

Тобто Дмитро Юнусов був членом команди мера Тулупова, яка добровільно склала свої повноваження, і про колег якого є непідтверджена інформація як про ймовірних зрадників.

Хтось каже, що Янушевич, як людина нова у нашому регіоні, не зовсім ще орієнтується у нашій містечковій політиці, але тут не потрібно навіть заглиблюватись, єдине, що потрібно, вміти користуватися Google, який одразу видає масу цікавої інформації.

Якось кадрова політика Ярослава Янушевича містить чіткі ознаки його прихильності до представників певних політичних сил. І це в області, значна частина якої досі під окупацією.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Ситуація в Криму через підрив Каховської ГЕС: півострів на роки може залишитися без води

Небезпека у воді – витоки машинного мастила та детонація ворожих мін, знесених потоками

Що чекає Південь України після руйнування Каховського водосховища

Нова Каховка: вода піднімається швидкими темпами, окупанти тим часом поспіхом вивозять награбоване

Ядерний шантаж РФ, новий етап російської агресії – що кажуть експерти про підрив греблі Каховської ГЕС