Відновлювати Херсонську область буде член партії «ОПЗЖ»

Відновлювати Херсонську область буде член партії «ОПЗЖ»
Автор: Євген Веселов 28 Ноября 2022 13:24

Аналізуючи кадрову політику начальника Херсонської ОВА Ярослава Янушевича, «Гривна» вже повідомляла про призначення ним на посади державної служби представників забороненої в Україні партії зрадників «Опозиційна платформа – за життя». Але це був тільки початок…

Днями з соціальних мереж стало відомо, що представницю цієї партії залучено у робочу групу з організації відновлення зруйнованих об’єктів Херсонської області, яка створена розпорядженням начальника Херсонської ОВА від 15.10.2022 р. №201.

На цей раз мова йде про діючу депутатку Херсонської міської ради від «ОПЗЖ» Олену Мазур, яка, як виявилося, досі обіймає посаду начальника управління житлового господарства Департаменту міського господарства Херсонської міської ради та навіть є виконуючою обов’язки директора Департаменту.

Перевірити цю інформацію на сайті Херсонської ОВА нема можливості, бо з лютого документація не розміщується. Це дозволяється під час військового стану. Тож якщо документ справжній, а офіційного спростування від ХОВА не надходило, то це буде вже третій член партії «ОПЗЖ», який засвітився у військовій адміністрації після Стельмашенко і Іванової.

Цікаво, що Олена Мазур є єдиними працівником Херсонської міської ради, яка публічно самостійно 26 квітня перевела себе та колектив на дистанційну роботу, виклавши на своїй сторінці у Фейсбуці відповідний лист на ім’я міського голови Ігоря Колихаєва.


Більше того, у цьому листі вона зазначила, що ніяких заяв писати вона не буде. Яка була реакція міського голови на цей фінт, невідомо. Але якщо сталося так, як забажала у своєму листі Мазур, то весь цей час вона отримувала зарплату у повному обсязі, знаходячись за межами Херсона. Жодних відомостей про те, як посадова особа та її підлеглі виконували дистанційно роботу по забезпеченню життєдіяльності міста, яке до 11 листопаду знаходилося в окупації, у публічному просторі нема.

Олена Мазур запам’яталася херсонцям не перебірливістю у своїх намаганнях потрапити до влади. Починала вона як активістка партії «Батьківщина», потім у 2015 році були лави партії «Укроп» і депутатство у від цієї політичної сили у міськраді. Вже у 2020 році, на шостий рік війни з росією, вона стала депутатом від проросійської партії кума путіна «ОПЗЖ».

Олена Мазур активно брала участь у партійному житті, із задоволенням долучалась до заходів, фотографувалась з однопартійцями, які не пройшли випробування повномасштабним вторгненням і зрадили Україну.

Також з Оленою Мазур повязані чисельні скандали. Ще за часів міського голови Володимира Миколаєнко, разом з яким вона прийшла у владу, розпочалися конфлікти. Її намагалися звільнити, але вона вперто поновлювалася на посадах, конфліктувала з певними впливовими політиками та постійно знаходила нових покровителів. І тим самим залишалася на плаву. Були сподівання, що обраний у 2020 році на посаду міського голови Ігор Колихаєв, позбудеться скандальної підлеглої, але з часом він навпаки її наблизив до себе.

Окрім цього херсонські ЗМІ інформували про те, що у правоохоронних органів у є багато питань до Олени Мазур, коли вона керувала Інспекцією по контролю за благоустроєм і санітарним станом та КП "Херсонський міський центр земельно-майнових відносин".

З початком повномасштабної агресії Олена Мазур зникла з інформаційного простору і з’явилася вже у визволеному Херсоні. Її призначили членом ключової робочої групи із відновлення об’єктів Херсонської області.

Логіка і моральна складова цих призначень не зрозумілі: одні представники партії «ОПЗЖ» вітали російських окупантів на півдні України, є винними у тисячі згублених життів, а їхні колеги по партії, які мають сумнівну репутацію, будуть відновлювати Херсонщину?

Можливо, зараз як раз вдалий час позбутися від одіозних особистостей, очиститися, а не просувати їх далі і тим самим розписуватись у своїй безпорадності та слабкості. У суспільства шалений попит на справедливість, тому кадрове питання не менш важливе, ніж поновлення енергопостачання чи соціальні виплати.

Приєднуйтеся до нас:

День 339. 28 січня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Від російських снарядів загинули дві жінки – у Херсоні та Комишанах

«Сни про Херсон». Невдовзі світ побачить збірка оповідань про життя херсонців під час російської окупації

Помер секретар Новокаховської міськради Дмитро Васильєв, якого окупанти півтора місяця тримали в полоні