У Генічеську зрадники конфліктують між собою за бізнес та владу

У Генічеську зрадники конфліктують між собою за бізнес та владу

Автор: Євген Веселов 28 Ноября 2022 12:36

Генічеськ - місто на узбережжі Азовського моря, зараз можна назвати центром російської окупаційної адміністрації, яка звідти здійснює управління тимчасово окупованими територіями Херсонської області. Хоча у російських пропагандистських ЗМІ озвучувалося, що гауляйтери Херсонщини знаходяться у Скадовську, але то скоріш за все такий піар-ход, що б показати, що російська окупаційна влада начебто нічого не боїться і знаходиться на лінії фронту. Що, звісно, є брехнею.

Насправді ж ще за декілька тижнів до втечі російської армії з Херсону, росіяни почали евакуйовувати до Генічеська створені ними фейкові органи «російської влади». У Генічеську постійне перебуває гауляйтер Сальдо, його заступники та інші керівники і працівники окупаційної адміністрації. Саме біля будівлі «уряду» окупаційної адміністрації у Генічеську фсб затримало заступницю гауляйтера регіону Губарєву по підозрі у крадіжці російських коштів, спрямованих на виплату пенсій.

Але Генічеськ цікавий ще й тим, що з переміщенням до центру окупаційної адміністрації у ньому активувалися й виплили назовні бізнес-розборки між колаборантами явними і прихованими.
Невеличкий огляд того, що відбувається у Генічеську, дав на свій сторінці у соціальній мережі Фейсбук експерт Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов:

«Генічеська громада. Хроніки захоплення і окупації

Тулупов (мер Генічеська 2016-2022 р.р.), Євстратов (перший заступник Тулупова з 2020 р., голова Генічеської районної ради 2015-2020 р.р.) і Пінаєв (депутат Генічеської міської ради) зустрічали окупантів 24 лютого на порозі міськради ледь не з короваєм. Ледь, бо коровая не змогли знайти, то вийшов символічний коровай. Тулупов зараз тримає магазини військового спорядження для чмобіків, в який завжди черга. Євстратов нещодавно повернувся на Генічещину з Криму. Пінаєва кинули, але перші місяці він розраховував, що саме йому передадуть владу.

Німетулаєв (біглий голова Генічеського району часів Януковича) програвав партії с фсб чи гру і зміг пограбувати тільки активи Анастасова (Стаса Макіївського). А коли захотів повернути (як він думає своє) у Альберта Черепахи (депутат Херсонської обласної ради від партії «Нам тут жити», керівник ФГ «Агро-Співдружність»), раптом зустрів опір, потрапив на підвал у 17 училище і був викинутий до Криму. Йому залишили заправку (чи декілька заправок), якими керує спільно його син з сином колишнього очільника Херсонського регіонального меджліса Асана Алієва. Сам Асан, полум'яний український патріот в минулому, тепер гауляйтер Новоолексіївки.

Донецький бандит грецького походження Віктор Анастасов, він же Стас Макіївський, він же Стас Губатий, який має помітні активи в Генічеській громаді і на Херсонщині, послав чи то кацпів, чи то Німетулаєва по курсу крейсера москва. Що це було - я не знаю, але на зараз це - факт. Кажуть, фінансує ЗСУ. Не знаю.

Для українських партизан, СБУ і збройних сил України при звільненні села Стрілкове на Арабатці не треба брати в полон колишнього голову пономарьова. У Сиваші є бажаючі їм снідати, обідати і вечеряти. Сиваська журавка має мати корм.

UPD. Те, що Сейтумер Німетулаєв обламав зуби об мікроолігарха Альберта Черепаху, схиляє спостерігачів до думки, що Черепаха заплатив фсб і з ними на контакті».

Сподіваємося, що цю інформацію врахують у своїй роботі представники правоохоронних органів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів