Поні-переселенець із Херсонщини дав потомство в Миколаївському зоопарку: усіх запрошують на бебі-бум (фото)

Поні-переселенець із Херсонщини дав потомство в Миколаївському зоопарку: усіх запрошують на бебі-бум (фото)

Автор: Марина Поліщук 25 Апр. 2024 10:31

Цього року в Миколаївському зоопарку народилися вже троє дитинчат копитних тварин: верблюда, лами та поні. Вони вже трохи підросли, тож відвідувачі закладу можуть їх побачити.

Найстарша з малюків – самочка лами (Lama glama). Народилася вона 2 лютого, їй дали ім’я Нонна. Дівчинка дуже мила і «плюшева», повідомляють на сторінці закладу в соцмережі.

Маму маленької лами звуть Балерина, тата – Клим. Одразу після народження дитинча з мамою відділили від основної групи в приміщенні «верблюжатника», щоб тваринам було спокійніше. А з настанням теплої погоди родину лам перевели у великий вольєр, розташований поруч із літнім вольєром для жирафів.

«Цей вольєр, що був обладнаний нещодавно, має значну площу, природну рослинність, природний ґрунт. Саме тут ви й можете зараз побачити дитинча лами», - орієнтують у зоопарку.

22 березня народився вороно-рябий жеребчик поні шетлендського (Equus ferus caballus). Ім’я малюка не повідомляють, а от його маму звуть Попелюшка, а тата – Валет. Цікаво, що Валет – поні-переселенець із Херсонщини. У травні 2022 року його привезли до Миколаєва із села Посад-Покровське, де тоді точилися активні бої. Родину поні разом із малюком можна побачити у вольєрі, що знаходиться праворуч від вольєру для верблюдів.

У квітні бебі-бум продовжили двогорбі верблюди (Camelus bactrianus). 4 квітня у верблюдиці на ім’я Зайтуна народився самець. Тато новонародженого – Султан. На декілька днів після народження верблюжа разом із мамою перевели в приміщення, де тепліше та затишніше, але зараз малюка вже можна побачити у вольєрі на свіжому повітрі.

«Усі наші молоді мами дуже турботливі, годують дитинчат, піклуються про них і чекають вас у гості!» - повідомили в зоопарку та опублікували фото усіх трьох родин з їхніми новонародженими малюками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миколаївський зоопарк підвищив ціни на квитки: скільки коштує вхід та яке фінансування отримує звіринець

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів