Деякі школи Херсонщини вже почали готувати до відкриття з 1 вересня, однак є нюанси

Деякі школи Херсонщини вже почали готувати до відкриття з 1 вересня, однак є нюанси

Автор: Дарина Лапіна 25 Апр. 2024 09:15

Діти Херсонщини вже, мабуть, не пам’ятають, коли останній раз ходили на навчання до школи та грались на перервах з однокласниками. А серед учнів молодших класів є вже і ті, хто  зовсім не знає як це – сидіти у класі за партою. Однак в новому навчальному році деякі школи Херсонщини все ж планують відкритись. Про це «Гривні» розповіли в управлінні освіти і науки Херсонської ОВА.

Та з 1 першого вересня 2024 року деякі школи Херсонської області можуть перейти до очної або змішаної форм навчання. Наразі влада області вже розпочала відповідну підготовку закладів загальної середньої освіти, розташованих на відстані понад 40 км від лінії активних бойових дій. Однак відкритись школи зможуть лише у разі створення безпечного навчального середовища, насамперед облаштування захисних споруд.

Як повідомили «Гривні» в управлінні освіти і науки Херсонської ОВА, за кошти обласного бюджету завершується розроблення проектної документації для здійснення капітального ремонту та будівництва захисних споруд у 22 закладах освіти семи територіальних громад.

Також на 2024 рік сформовано перелік об’єктів будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів по Херсонській області, до якого включено 28 об’єктів освіти.

Нагадаємо, нещодавно з держбюджету було виділено 200 млн гривень на облаштування укриттів у закладах освіти Херсонської області

В облуправлінні освіти зазначають, що організація освітнього процесу залежатиме від безпекової ситуації у кожному населеному пункті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підземні школи в Херсоні будувати все ще планують, та чи відкриють?

Що стосується закладів дошкільної освіти, то рішення про відновлення їх діяльності та режим роботи ухвалюють місцеві органи влади та військові адміністрації, які призначають комісії з обстеження навчальних закладів на предмет готовності до організації освітнього процесу та створення безпечних умов для всіх його учасників.

Фото ілюстративне. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів