Поліція затримала 28 колоборантів - намагались тікати через блокпости

Поліція затримала 28 колоборантів - намагались тікати через блокпости

Автор: Євген Веселов 30 Декабря 2022 12:45

На блокпостах Херсонщини поліцейські затримали 28 колаборантів-втікачів та осіб, які мали причетність до збройних формувань рф, повідомляє Поліція Херсонської області.

На сьогодні на деокупованих територіях Херсонщини діють 27 блокпостів. Спільно з поліцейськими на них чергують працівники Державної прикордонної служби України, Служби безпеки України, військовослужбовці Нацгвардії України, ЗСУ та Військової служби правопорядку. Разом вони працюють на випередження, щоб не допустити проникнення у населені пункти диверсійно-розвідувальних груп та запобігти можливим терактам. Поліцейські перевіряють транспортні засоби, аби на підконтрольні території не потрапили зброя, вибухівка, наркотики та інші заборонені предмети, також перевіряють осіб на предмет можливої співпраці з російськими окупантами.

На блокпостах представники Сил оборони дієво протидіють злочинності: під час ретельних перевірок вони затримали 28 осіб, які мали причетність до збройних формувань російської федерації або займались колабораційною діяльністю, затримали 13 осіб, які перебували у розшуку, встановили 8 безвісно зниклих, затримали 9 транспортних засобів, які перебували у розшуку, а також задокументували 4 факти незаконного перевезення зброї.

На звільнених територіях Херсонщини поліція продовжує проводити стабілізаційні заходи, поліцейські у складі зведених загонів виконують поставлені перед ними службові завдання. Вони документують злочини окупантів, забезпечують публічну безпеку і порядок, допомагають мирному населенню, у посиленому режимі несуть службу на блокпостах.

На деокупованих територіях поліція задокументувала понад 5 000 воєнних злочинів росіян
Про це 29 грудня повідомив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв на брифінгу у Military Media Center.

Стабілізаційні заходи на сьогодні проводяться у 665 населених пунктах. Наразі на території звільнених від російських окупантів населених пунктів мешкають понад чверть мільйона громадян. Відтак відновлено роботу 20 підрозділів поліції, з яких 10 – у Харківській області, 7 – на Херсонщині, 2 – у Донецькій області та 1 – у Миколаївській», - повідомив Олексій Сергєєв.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів