Окупанти збираються везти дітей з ТОТ Херсонщини в табір у Владивостоці: чергова спроба викрадення?

Окупанти збираються везти дітей з ТОТ Херсонщини в табір у Владивостоці: чергова спроба викрадення?

Автор: Ян Ярчук 24 Апр. 2024 17:00

Періодично окупаційна влада на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини оголошує набори в дитячі табори. Та чи повернуться потім діти до своїх родин – велике запитання.

З окупаційного пропагандистського видання стало відомо, що наразі окупанти на ТОТ Херсонській області оголосили набір у «всеросійський дитячий центр «Океан» у Приморському краї».

Скриншот з окупаційного пропагандистського видання 

Цікаво, що ближчого табору для так званого «оздоровлення дітей» вони не знайшли, тому пропонують путівки аж у Владивосток. А це – близько 10 тисяч кілометрів від тимчасово окупованої Херсонщини.

Відстань з ТОТ Генічеська до дитячого центру «Океан» у Владивостоці

«Гривна» вже неодноразово писала, що росіяни виконують певний алгоритм дій по відношенню до дітей, яких під виглядом «оздоровлення» вивозять до таборів. Якщо дітей і повертають з такого «відпочинку», то перед цим проводять так звану «промивку мізків». Зокрема, є випадки, коли дітей налаштовували не тільки проти України, а й проти батьків.

Однак відомо, що під приводом «оздоровлення» дітей везуть не тільки до Росії. Нещодавно «Гривна» повідомляла, що до Білорусі привезли 40 дітей із окупованої частини Херсонської області України.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Окупаційна влада відкрито заявила, що частину незаконно вивезених дітей Херсонщини вже віддали в родини

Наголошуємо, що ​​за даними єдиного державного порталу «Діти війни», 19 546 українських дітей були викрадені або ж примусово переміщені. Проте, там зазначають, що ці цифри можуть бути значно більшим, оскільки точну кількість таких дітей, з огляду на тимчасову окупацію територій, наразі встановити не можна.

Головне фото ілюстративне, з відкритих джерел 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів