День 791. 24 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 791. 24 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 24 Апр. 2024 20:15

В Херсоні все йде до того, що після 5 років безабрикосся в цьому році ми нарешті матимо врожай. І це хороший знак. Абрикоси вже завʼязалися і причому конкретно. Так, що вже можна брати цукор-рафінад, терти об нього зелену абрикоску і злизувати з цукру цю смакоту. На смак як ківі виходить. Тільки не зловживайте, бо пронесе.

***

Пасочки на фронт можна передавати - але лише як додаток до авто, РЕБів, тактичної медицини, дронів, оптики, снайперських прицілів. А ще, повірте, хлопці будуть набагато вдячніші, якщо за ці гроші допоможете відремонтувати авто, яке вивозить їх із найбільших задниць. Бо ремонтують часто за свої. Наскільки вистачає.
Так, Великдень, це свято, яке єднає усіх. Але ж не хлібом єдиним...

***

Фейсбук кожного дня питає, що у вас нового. Все те ж саме. Вночі вибухи, але у підвал не бігаю, лінуюся. Вдень квіти радують трохи. Гарна новина, на тринадцятий день відповів на дзвінок племінник. Бо, як ішов на вихід, написав: " Не хвилюйся, я на війну на 10 днів". А пройшло майже тринадцять.То хвилювання звісно було. Але добре, що змінили, хоч декілька днів у відносній безпеці. Зв,язок сьогодні був з усіма родичами, хто в небезпеці. Отакі новини. Все добре. Тримаємось. Головне всі цілі і здорові.

***

Щодо арешту замміністра оборони рф.
Загалом, все одно нам, по суті.
Але це так нагадує, як Сталін тасував свою колоду в 30-х роках...
Хоча, звісно, зараз це швидше про те, що потрібно народу шоу після затоплень і років війни. І що в них там перетрубації - треба почистити поле, щоб зайшли інші, хто буде далі красти, може, під нового шайгу якогось готується команда. Ну, і щоб підлеглі путіна знали своє місце.
А загалом смішне - за замміністра фсб стежила 5 років. Тобто, він 5 років крав, а вони стежили і стежили, стежили і стежили)))
Може замміністра припишуть в агенти України)

***

Добре, коли є куди поїхати.
На підконтрольній території в мене нікого і нічого немає. А повернутись в Скадовськ не можу.
Таке життя...

***

а ви теж вже замахалися відмовлятися від втюхування вам у стрічку всяких трешових груп й сторінок, на які ви ніколи не підписувалися й хіба що в страшному сні бачили б ту підписку, але оті вседосяжні таємничі алгоритми точно визначили, що воно відповідає вашим зацікавленням?
нє, ну ладно реклама. але це ж злісне нав'язуваня добра, як вони його розуміють ;)
за-дов-ба-ли!

***

І землю ту хочеться цілувати, яку так рідко бачиш… Небезпечно, страшно, але в Херсон хоча б можна приїхати, власне, коли завгодно. Життям, кров'ю багатьох захисників ми отримали те право…
А лівий берег… Як ти там?... У полоні, наш рідненький. У паралельній реальності. Біль.

***

Сьогодні той день, коли я не знаю як свої думки трансформувати в слова.
Я так хочу щоб вони (ну ви зрозуміли хто) зникли. Я киплю і закіпаю. Але єдине, що я можу, це робити те, що роблю і дякувати Вам за те, що робите ВИ.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів