Село, що залишилося лише на карті та в спогадах: Кринки сьогодні – вигляд з висоти (відео)

Село, що залишилося лише на карті та в спогадах: Кринки сьогодні – вигляд з висоти (відео)

Автор: Марина Поліщук 25 Апр. 2024 08:00

Груди каміння замість сільських чепурних хат, обгорілі чорні стовбури замість квітучих дерев… Випалена війною пустка – це все, що залишилося від села Кринки. Який вигляд сьогодні має це місце, що вже понад рік є одним із найміцніших плацдармів ЗСУ?

Відео знищеного села на лівобережжі Херсонщини, зняте за допомогою дрона, з’явилося в мережі 24 квітня, його автори – відомі фотожурналісти Костянтин та Влада Ліберові. Щоправда, інстаграм, де автори виклали відео, видалив його як «чутливий контент». Проте українці встигли його підхопити та розповсюдити – адже світ має бачити, у що кровожерлива Росія перетворює українські міста й села. Зокрема, село Кринки в Херсонській області.

Ось що написав про це відео відомий на Херсонщині підприємець Олександр Сидоренко з Олешок, який сьогодні захищає країну:

«"Хтось їде у Крим, а я – у Кринки". Цю знамениту фразу, сказану понад пів віку тому Остапом Вишнею, у Кринках пам'ятають дотепер. Памʼятали!!! Кринки знищені москальськими окупантами!

Мене переповнює злість та безнадія, але волю до серця, та все задля перемоги! Москалям не пробачимо смерть та руйнування рідної Української землі!!!»

Нагадаємо, що на території Олешківської громади окупанти знищили вже 4 села: Кринки, Пойму, Підстепне та Піщанівку. Зараз у Кринках населення немає зовсім, як і немає вже самого села…

Як повідомляла «Гривна», процес розширення плацдарму Сил оборони України на лівому березі Дніпра, поблизу села Кринки, розпочався понад рік тому. І хоча російські окупанти не припиняють атакувати позиції українських захисників, титанічними зусиллями нашим оборонцям вдається розширювати цей плацдарм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ в Кринках потрібні човни: херсонський волонтер шукає їх по всій Україні

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів