Дмитро Ярош: «Агент ГУР обіймав високу посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини і був біля Сальдо»
Фото: dniprograd.org

Дмитро Ярош: «Агент ГУР обіймав високу посаду в окупаційній адміністрації Херсонщини і був біля Сальдо»

Автор: focus.ua 28 Май 2023 07:55

Український агент, якого Головне управління розвідки заслало в окупаційну адміністрацію в Херсоні, працював із колаборантом Володимиром Сальдо, котрий «очолював» регіон. Про це розповів командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош в інтерв'ю ТСН.ua, опублікованому 24 травня.

Командувач Української добровольчої армії уточнив, що партизани розпочали свою роботу в Херсонській області ще в лютому 2022 року. За його словами, в окупованому Херсоні працювала українська агентурна мережа та партизанський рух, пише focus.ua.

«У мене воює помічник із позивним Дим, у нього була агентурна мережа в Херсоні, ще до звільнення міста. Один із його агентів обіймав досить високу посаду в окупаційній адміністрації та був біля Сальдо», — сказав Ярош.

Він також додав, що «служба» українського агента в окупаційній адміністрації була погоджена із Головним управлінням розвідки при Міноборони України.

Крім того, Ярош підкреслив, що озвучений ним випадок свідчить про високий рівень української розвідки.

«Ці люди проводили не лише бойові ліквідації, а й тактичні операції на окупованій території біля Нової Каховки», — каже Ярош.

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз Яроша

За словами командувача УДА, Україна може завершити війну з Росією ще до кінця року. Шанс для цього українські військові мають.

«Думаю, що у нас є шанс закінчити до кінця року. Не факт, що він нам повністю випаде, але при цьому цей шанс є, і ми можемо це зробити», — сказав Ярош.

Якщо ЗСУ втратять цю можливість, на нашу країну чекає заморожений на роки військовий конфлікт. За словами Яроша, у такому разі бойові дії вестимуться з малою інтенсивністю, як це було з 2014 року на Донбасі.

Він також розповів про те, що необхідно для перемоги України на полі бою насамперед.

«Потрібно якнайбільше сучасної техніки», — сказав Ярош.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів