Автор: Євген Веселов 28 Июня 2022 13:55

Окупанти борються між собою за грабіж півдня України

Окупанти борються між собою за грабіж півдня України

Раніше Гривна.UA писала про масовий вивіз з тимчасово окупованих територій Херсонської, Запорізької та Донецької областей зерна та металопрокату. В українських ЗМІ також повідомляли про викрадення окупантами в Бердянську п’яти українських суден із зерном. 

Розуміючи, що панувати залишилось недовго, російські мародери для вдосконалення збуту награбованого навіть створили величезний оптовий ринок у Джанкої.  

Наразі точиться боротьба між різними угрупуваннями колоборантів та окупантів за контроль над потоками награбованого майна, зокрема, пов’язаних із Кримом, за можливість участі в розграбуванні новоокупованих агресором районів Херсонської та Запорізької областей. Українські видання, які спеціалізуються на висвітленні подій в тимчасово окупованому Криму повідомляють, що суперечки стають все більш запеклими і це «виливається» у публічний простір.

Тому окремі підконтрольні угрупуванням російських спецслужб «говорящие головы» починають викривати своїх «конкурентів» в окупованих Херсоні та Мелітополі. Зокрема, користуючись тим, що поширювана на окупованому материковому півдні через злочинні фейкові «адміністрації» окупантів пропаганда є в цілому відірваною від реальності.

Приміром, пов’язаний із фейковим «головою Криму» Аксеновим «комерсант та блогер» Анатолій Цуркін, що протиправно допомагає низці організованих злочинних структур у «налагодженні логістики» між окупованими Кримом та Мелітополем, крім поширення «бравурних заяв» про «спрощення» злочинного переміщення вантажів до окупованого Криму з українського материку, почав «викривати зловживання» низки мелітопольських колоборантів.

Цуркін «героїчно публічно викрив» схему кримінального заробітку на так званих фейкових «жовтих перепусток», які продаються мелітопольськими колоборантами, про що ми раніше писали.  

Наразі Цуркін додатково «відкриває очі» своїм читачам, що, попри брехню мелітопольських та херсонських колоборантів про нібито «успіхи у запровадженні рубльової зони», на новоокупованих територіях України «рубль приймають без особого бажання», а справжні фінансові операції йдуть через так звані «конвертцентри», які обналічують кошти з українських банківських рахунків, причому виключно в гривні.

Так само «характерні новини» можна було почути від анонімного «блогера» та «публіциста» з псевдонімом Аркадій Паровозов, якого останні роки періодично цитували проросійські видання, насамперед з «питань української політики».

А тепер саме через цього «публіциста» поширене повідомлення про його «особистий сумний досвід» протиправної поїздки з Криму до Херсона. Указаний «блогер» скаржиться у «Фейсбуці» на тривалі черги на «пункті виїзду» з півострова та на некомпетентність «фахівців» злочинної фейкової «адміністрації» окупантів у Херсоні, яка серед іншого не може вплинути на проукраїнські настрої мешканців. 

Такі характерні наративи можуть означати, що спецслужби агресора готують «інформаційний ґрунт» для «заміни або ротації» своїх окремих «говорящих голов» у Херсоні та Мелітополі з тим, щоб списати саме на них свою неспроможність переконати населення окупованого півдня в «ідеях руського миру».

Ймовірно, на таких «саботажників та зрадників» російські окупанти планують «перекласти відповідальність» в очах Кремля і за свої очевидні військові системні невдачі в Херсонській та Запорізькій областях.

Подивимось)

 

На що схоже життя мешканців зруйнованого українського міста майже через пів року після початку війни. Що 14 серпня писали світові ЗМІ про війну Росії в Україні

«Полювання на колаборантів». П’ять запитань меру Мелітополя про те, на що здатні партизани та як тікатимуть окупанти

«Ситуація близька до Фукусіми, допомоги світу немає». Інтерв'ю з інженером Запорізької АЕС

Україна з новою зброєю змінює свою військову стратегію – The New York Times

Безробіття, крадіжки зерна й мікрохвильовок: що відбувається в окупованих портах півдня України?