День 793. 26 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 793. 26 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 26 Апр. 2024 20:00

Після моєї розповіді про Херсон, в мене питали – а чому в Херсоні стріляють? Вас же наче звільнили! Це було через пів року після визволення Херсона.
Інформації дійсно немає! Марафон багато кто не дивиться. Там хоч якась хронологія була, хоч і багато «на позитиві до перемоги»)

***

Людина, яка не була в окупації, навіть якщо видимо і не постраждала, н-і-к-о-л'и не зрозуміє істине положення справ і того жахіття, яке може бути.

***

В селі Шотівка, Іванівської селищної громади Генічеського району Херсонщини, з’явилась вулиця Да Вінчі на честь Героя України Дмитра Коцюбайла.
***

Ситуація в Херсоні як та погода: примхлива і непередбачувана. Але як є місце сонцю та теплу, так є місце зустрічам на каву й розмовам не по роботі (ну майже).

***

Два роки тому на «Фабриці» в Херсоні вирувало життя, херсонці відпочивали та ходили за покупками. Але все змінилося з початком повномасштабного вторгнення РФ.
У березні 2022 року торговельно-розважальний комплекс зруйнували російські війська, сталася пожежа. Він також пережив ще кілька ворожих обстрілів та пограбування.
Але, маємо надію, що після нашої Перемоги, його відбудують і ми разом підемо відпочивати до «Фабрики» з рідними та друзями.

***
Аграрії Херсонського району сіють овочі та саджають картоплю. На цей момент засаджені овочами понад 214 га у Дар’ївській, Музиківській, Чорнобаївській, Білозерській та Херсонській громадах.

***
На Херсонщині благодійники забезпечили дитячі куточки в укриттях 20 телевізорами та ноутбуками, понад 100 планшетами, проєктором та зарядною підстанцією для гаджетів.

***

Под бомбами и ракетами, Херсон и Николаев играют комедию «Осторожно женщины» в постановке великого и бесстрашного главного режиссера Хесонского академического театра имени Кулиша Сергій Павлюк! Какие же это крутые артисты! Каждая улыбка херсонцев и николаевцев в это страшное время, каждый момент, когда они забывают про войну, про тревоги, про боль и просто смеются — для меня составляет главный смысл существования театра. Такие улыбки бесценны.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів