Автор: Марина Поліщук 20 Июня 2022 09:05

На тимчасово окупованій території Запорізької області російські загарбники вигадали новий спосіб пограбування місцевих водіїв.

Кілька днів тому з'явилася інформація, що на блокпостах Мелітополя рашисти вручають водіям наклейки на автомобільні номера із зображенням герба вигаданої ними таврійської губернії та рашистською свастикою (на фото). За інформацією місцевого пабліка, такі наклейки окупанти видають лише за пред'явленням паспорта, дані водія вони переносять в окремий реєстр.

А в неділю український журналіст Денис Казанський розповів про корупційну схему, яку вигадали окупанти на захопленій території Запорізької області. Він пише, що водіям вантажівок рашисти видають жовті перепустки, до речі, зі схожою символікою (на фото). Така перепустка начебто дає право вантажівкам на пересування по території області.

«У Запорізькій області російська окупаційна адміністрація запровадила систему пограбувань місцевих фермерів, від нахабства якої офігіли навіть у РФ. Водіїв вантажівок, які займаються вивезенням агропродукції до Росії, змушують отримувати так звані "жовті перепустки". Без такої "перепустки" окупанти не дозволяють працювати, а ціна отримання її – третина врожаю», - зазначає Казанський.

За його словами, навіть колаборанти обурені такими діями російських загарбників. Наприклад, колишній міністр транспорту в окупаційному уряді Криму Анатолій Цуркін опублікував фото жовтих перепусток і відверто написав, що це просто грабунок українських фермерів.

Зазначимо, що нічого дивного в таких звинуваченнях немає: відбувається масовий дерибан українського добра, а всі колаборанти/окупанти змагаються між собою за право змародерити побільше.

Приєднуйтеся до нас:

Як відбуватиметься російська мобілізація в Маріуполі: Андрющенко закликав евакуюватися з міста

Катував і залякував жителів Херсонщини – експравоохоронця підозрюють у державній зраді

У Мелітополі не підтримують «референдум» і продовжують полювання на зрадників

Херсонські хокеїсти готуються до ігор у Калуші