Не дозволили чи відмовився: що відомо про ситуацію у потязі «Одеса – Ковель», де військовий разом з собакою спав у тамбурі

Не дозволили чи відмовився: що відомо про ситуацію у потязі «Одеса – Ковель», де військовий разом з собакою спав у тамбурі

Автор: Ян Ярчук 25 Вересня 2024 10:30

Днями користувачка соцмереж Катерина Білозерова опублікувала допис, де розповіла про ситуацію у потязі «Одеса – Ковель», свідком якої вона стала. Жінка пише, що військовослужбовець разом зі своїм службовим собакою спав у тамбурі вагона.

За словами жінки, військовий їхав у тамбурі та спав на холодній підлозі 8 годин. Як розповіла їй провідниця, чоловік повертався з передової.

«Здається, тварин люблять всі – і військові не виняток. Бобри «допомагають» рити окопи, собаки сигналізують про небезпеку, а коти піднімають настрій у скрутні часи. Люди, які нас захищають, чотирилапі, які їм в цьому допомагають, мають їхати в тамбурі на холодній підлозі 8 годин, тому що «фу, пес» та існують певні обмеження. «Він їде з передової», сказала мені провідник. Але ми не маємо права їх пустити...Розпач... Гнів...МАТ, – пише пані Катерина. «Зовсім нещодавно була ідентична ситуація, на яку Укрзалізниця надала письмову відповідь що будуть вжиті відповідні заходи щодо перевезення тварин у вагонах, ну як «оказалось–показалось».

Ситуація, про яку говорить пасажирка, сталася у березні 2024 року. Тоді військовослужбовець Національної гвардії України їхав у тамбурі, оскільки його службовому собаці не можна було подорожувати у вагоні. Тоді у Нацполіції коментували, що військовий сам попросився їхати у тамбурі, аби не порушувати правил.

У коментарі «УП. Життя» Катерина Білозерова  розповіла, що військовий лежав на «голій» підлозі, вкритий легкою ковдрою, а поруч із ним був прив'язаний до металевої частини вагона пес породи німецька вівчарка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Близько 70 відсотків речей, забутих у потягах, повертають власникам: куди потрібно звертатися

За словами жінки, вона не змогла розбудити військового та дізнатися причину його перебування у тамбурі. А коли запитала у працівниці «Укрзалізниці», то вона нібито відповіла, що «не має права їх пустити», пояснивши це тим, що чоловіка супроводжував великий пес.

Також пані Катерина говорить, що спілкувалася з мамою військового, яка їхала разом з ним. Жінка нібито розповіла, що провідниця «пропонувала залишити службового собаку в тамбурі, але її син не погодився».

«Він собаку не залише, пес також не буде без нього. Вони разом були під Бахмутом», – цитує слова матері військового пані Катерина.

Як пише «УП. Життя», пасажирці не відомо, чи інші люди у вагоні намагалися поспілкуватися з чоловіком. Натомість одна з пасажирок нібито скаржилася провідниці на те, що собака військового не мав намордника.

У коментарях під вище згаданим дописом пасажки потяга на ситуацію відреагували в «Укрзалізниці», пояснивши, що військовослужбовець ще при посадці у вагон попередив, що йому комфортніше буде їхати у тамбурі:

«Військовослужбовець у вагоні 5 поїзда №078 мав квитки разом із мамою на місця 46 і 48, але одразу при посадці попередив бригаду, що йому психологічно комфортніше їхати у тамбурі. Треба розуміти, що наші захисники можуть мати психологічні причини, щоб поводити себе дещо відмінно від інших пасажирів, наші бригади стикаються із цим щодня – стояння в тамбурах, небажання спати на постілі, окріп замість чаю та ін. Причини ми всі розуміємо, з часом це проходить, але потрібне терпіння й розуміння».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важливо, аби про них не забували: з Одеси до Краматорська пустили особливий потяг

Також в «Укрзалізниці» додали, що військовому пропонували зайняти місце у купе, а сусіди не мали заперечень щодо собаки.

«І провідниця, і начальник поїзда неодноразово пропонували військовому зайняти місце в купе (обмежень для службових собак не існує за умови викупу всіх місць у купе, але в такому випадку сусіди не мали заперечень проти собаки), але вибір військовослужбовців варто поважати нам усім», – йдеться у коментарі.

Фото: Катерина Білозерова / фейсбук

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів