Близько 70 відсотків речей, забутих у потягах, повертають власникам: куди потрібно звертатися

Близько 70 відсотків речей, забутих у потягах, повертають власникам: куди потрібно звертатися

Автор: Ян Ярчук 18 Июля 2024 18:00

У січні-червні 2024 року пасажири 8 188 разів звертались до контакт-центру Укрзалізниці з проханнями знайти загублені речі. Це майже вдвічі більше, ніж за той же період минулого року.

Про це інформує Укрзалізниця у фейсбук.

 «Близько 70% речей, забутих у поїздах під час мандрівки, залізничники знаходять і повертають власникам», – йдеться у повідомленні.

ЯК ПОВЕРНУТИ РЕЧІ, ЗАГУБЛЕНІ У ПОТЯГУ?

Для цього необхідно заповнити форму за покликанням на сайті Укрзалізниці. Там вказати власні контактні дані, а також надати інформацію про загублений предмет, детально його описати та зазначити, де саме це сталося (це може бути як потяг, так і вокзал).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постільна білизна в потягах здорощала: українці діляться досвідом економії

Також власників загублених речей просять уважно заповнювати дані, адже після оформлення заявки зміни внести вже не можна.

Після опрацювання заявки спеціалісти оперативно допоможуть знайти втрачений предмет та повернути його власнику.

НЕЗВИЧНІ ПРЕДМЕТИ, ЯКІ ЗАБУВАЛИ ПАСАЖИРИ

Серед забутих речей часом є дуже незвичні. І Укрзалізниця колекціонує випадки пошуків різних цікавих речей. Цього року серед найбільш неочікуваних втрат і знахідок: іграшковий олень 120 см заввишки, пакет з 8 палками ковбаси, торти, паспорт на імплант, відро полуниці, смичок від скрипки в блакитно-бірюзовому рушнику.

Дуже часто пасажири потягу, як не дивно, забувають капи для зубів. Це відбувається наскільки регулярно, що їх кількість залізничники вже навіть перестали рахувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вільних місць у вагонах практично немає: херсонці продовжують скаржитися на проблеми з квитками

Також традиційно пасажири полюбляють залишити у поїзді гаманці, телефони, зарядні пристрої, ноутбуки, документи, годинники, прикраси та ключі.

Фото: Укрзалізниця

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів