День 343. 1 лютого. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 343. 1 лютого. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 01 Февр. 2023 20:00

І почався місяць, який і не закінчивувся…

***

Найкоротший місяць в році і найдовший у житті.

***

Про росіян і обшуки. У моїй квартирі вони чомусь поскидали на підлогу всі родинні фотографії, що у рамках стояли на столах у різних кімнатах. При цьому, на столах лишилися інші предмети лежати, тобто, це була особлива така деталь. Мені також розповідали ще коли була в окупації, як вони пошкодили під час обшуку фотку загиблого в АТО херсонця, що була в квартирі його родини. Чи то вони думають, що просто таки в серце нас вражають цим (наче нам не зрозуміло, що вони бидло, а бидло і є - бидло і від нього нічого доброго не йде), чи то "дегуманізують" нас для себе, мовляв - ми не люди і нас можна грабувати і вбивати.

***

Не знаю як в інших місцях, а у нас колаборанта героєм роблять А люди бачать що його відмазує місцева сбу та поліція і бояться вже щось говорити. Більш того, від нього ж зависить чи отримаєте ви допомогу. І продуктові, і і грошову. Хіба ж тут можливо щось говорити проти. А люди в формі просто ігнорують покази людей що робились і кажуть, що він же нічого не підписував. А сказати що завгодно можна Ось таке у нас правосуддя.

***

Пишуть, що у Авакова проводять обшуки і що у зв'язку з падінням гелікоптера, коли загинуло керівництво МВС (щось про закупівлю тих вертольотів, так пишуть у ЗМІ). А питання по ківам-стремоусовим - це не до нього?

***

Музичний театр в російському місті Омск презентував виставу “Записки СВОїх”, у якій розповідається про загиблих українських колаборантів та бойовиків так званих ЛНР/ДНР. Одним з головних персонажів цієї “вистави” став херсонець – зрадник Кирило Стремоусов, якого, як виявилось, росіяни вважають “героєм”.

***

Прям не день, а свято якесь. Від Коломойського до Столара, від податкової до митниці. От що самміт Україна-ЄС «животворящий» робить. От вам і іллюстрація про моркву, яка потрібна, щоб штовхати країну вперед. І євроінтеграція вже змінює країну. Не так швидко як нам би хотілося. Але невідворотньо, навідміну від бажань деяких товарищів. І хто зна, може метод чарівної моркви в результаті покаже нам в кіно, коли в Україну з США полетять F16, а з України до США полетить Коломойський. Супер український win-win.

***

В мені давно померла людина, якій подобалося, коли - бах, і в один день "пакетами" обшукують, вкидають щось у соцмережі і народ радіє, що корупціонерів половили. Потім виявлялося, що то пшик великий, піар, відволікання уваги, інколи підстава і тп. Потім заминали, когось знімали з посад і тп. І знову - по колу.

Мене насторожує, коли ще не було суду, а вже у соцмережах "вироки". А потім всіх відпускають, зате люди пар випустили. Я за те, щоб любителі шуб (от ще мрії, правда))) і поїздок шикарних за кордон просто не потрапляли на високі посади. Щоб працювала система, сито - це і про мораль, і про розум. Щоб всі посадовці служили в армії ї їх діти. А якщо не йшли служити, то не було б успішної кар'єри - ніколи, ні за яких обставин.

Нардепи, до речі, могли б по черзі служити (щоб не всі відразу і щоб було кому голосувати) зараз, як і їх колеги, що на передовій - тоді і не було б скандалів закордонних. Ні? Чому у кадровий ліфт не потрапляють високоморальні люди, на яких поверхах їх висаджують? І це в країні, де, наприклад, волонтери, що ризикують своїми життями, демонструють фантастичні вміння управлінців і анти)кризових менеджерів.

PS з повагою ставлюся до роботи чесних правоохоронців.

***

Вторгнення рашистів в область — це й ще колосальні втрати для екології. Це не тільки витік пального внаслідок обстрілів кораблів у порту. Це і падіння рівня води по Дніпру через пошкоджені гідроспоруди на Каховській ГЕС. Відповідно мор риби. Це і Олешківський ліс, який росіянами перекопується, вирубується, палиться. Все це буде важко поновити.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів