Автор: Євген Веселов 22 Июня 2022 15:05

Херсонські партизани не зупиняються: підірвали авто ще одного зрадника

Херсонські партизани не зупиняються: підірвали авто ще одного зрадника

Останнім часом практично щодня з’являються повідомлення про підрив автівок, якими пересуваються місцеві колаборанти. Херсонський рух спротиву не дає зрадникам розслабитися, маршрути пересування та місця перебування – все це відслідковують партизани.

18 червня від детонації вибухівки, закріпленої на дереві, отримав поранення начальник 90-ї виправної колонії, який працював на окупантів.

За декілька днів до цього весь Херсон облетіла звістка про підрив машини гауляйтера Херсонщини Володимира Сальдо. Кілька годин це було найкращою та найкоментованішою новиною. Але, на жаль, Сальдо живий, про що він повідомив у відео. Зрозуміло, що зрадники змінюють автівки, маршрути, бо бояться за своє життя.

Справжнє бінго сталося 22 червня. Підірвано машину, в якій пересувався гауляйтер Чорнобаївки Юрій Турульов (на фото). Вибухівку було встановлено на узбіччі дороги, якою їхало авто. Зрадник отримав поранення. Це підтвердили й пропагандистські ресурси.

На жаль, не підтвердилася інформація, яку розповсюдили деякі телеграм-канали того ж 22 червня, про ліквідацію нардепа-зрадника Олексія Ковальова. Повідомляли, що підірвана його машина у районі Голої Пристані, у мережі з’явилося відео. Але уважні херсонці відразу запідозрили, що новина – фейк. Головне, що поставили під сумнів – марка авто, на якій нібито пересувався зрадник. У коментах люди писали: не віримо, що нардеп їздить на «Део». А деякі дописувачі висловили думку, що фейк про замах чи ліквідацію запустив сам Ковальов, мовляв, хоче зникнути таким чином, побоюється за своє життя.

Отже, херсонські партизани мають успіхи! Уболіваємо за них!

 

Приєднуйтеся до нас: