Обстріли Херсона: російські окупанти свідомо обстрілюють медичні заклади

Обстріли Херсона: російські окупанти свідомо обстрілюють медичні заклади

Автор: Марина Поліщук 03 Декабря 2022 18:00

За минулу добу, 2 грудня, російські окупанти 28 разів обстріляли територію Херсонщини. Під ворожим вогнем знову опинилися мирні населені пункти правобережжя. Відомо про поранення однієї людини.

Як повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич, обстріляно житлові квартали Херсона, є руйнування житлових будинків та іншої цивільної інфраструктури міста. Зокрема, ворог поцілив в онкологічний диспансер.

До речі, у ці дні Херсонський онкологічний диспансер відзначає 75-річчя від заснування. Ворог «привітав» медичний заклад обстрілами – за даними прес-служби міськради, пошкоджено котельню лікарні.

«Лікарів не зупинила російська агресія - допомагали людям під час окупації, лікують і тепер, під ворожими обстрілами. Учора загарбники стріляли по онкодиспансеру. Та їм не скорити тих, хто віддано служить іншим. З приводу ювілею закладу вітав наших Героїв у білих халатах. Миру вам та міцного здоров'я у вільній Україні!» - написав Ярослав Янушевич у телеграм-каналі.

Російські окупанти свідомо обстрілюють медичні заклади на звільненій частині Херсонської області. Про це у телеграм-каналі написав заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський.

«Аналіз локацій прильотів на території деокупованої Херсонщини дозволяє зробити висновок, що ворог усвідомлено визначив для себе медичні установи як "законні цілі". Ще один цвях в труну міжнародної репутації Російської Федерації - держави-терориста», - йдеться у повідомленні.

У суботу, 3 грудня, російські терористичні війська обстріляли в Херсоні суднобудівний завод «Паллада». Херсонський державний завод «Паллада» на Карантинному острові, а також судноремонтний завод на Острівському шосе. Про це повідомила прес-служба Херсонської міськради.

Загалом у період із 20 листопада по 3 грудня російські війська завдали 139 ударів по будинках та інфраструктурних об'єктах Херсона. За цей час загинули 19 людей, 38 отримали поранення.

 

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: