День 360. 18 лютого. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 360. 18 лютого. Що обговорюють херсонці в соцмережах
Автор: Євген Веселов 18 Февр. 2023 20:45

Что за люди....которые бросают своих престарелых родителей и животных... Сколько сейчас просьб слышу о том, чтобы присмотрели за пожилым человеком....

***

Путіну, Шойгу, Пригожину, Красовському потрібна лише одна Україна. Україна без українців. Україна без свідомих людей. Російська агресія проти України приречена на поразку саме тому, що її організатори не залишають людям жодного іншого вибору, крім необхідності захищатись, крім необхідності захистити своїх дітей від мракобісів. Саме тому вирок таким як Красовський – це не просто вирок українського суду. Це вирок історії.

***

Шалений вітер, з ніг збиває. Жіночка старша, яка йде назустріч, цікавиться,чи не бачила я в новинах: то, може путін повісився?) Прикмети народні - вони такі.

***

Рашисти посилили фільтрацію населення на Лівому березі, відбирають гривні, українські паспорта, примушують отримувати російські. Вони звіріють від того, що останнім часом ЗСУ влучно стріляють по їх техніці та живій силі. Лівий берег хоче до Херсону!

***

Нарешті ChatGPT легально в Україні! Запитав про нас, от, що відвідає штучний інтелект:

Я, як комп'ютерна програма, не можу мати особистих переконань та емоцій, але можу надати інформацію про те, чому люди борються за Україну. Багато українців вірять, що Україна є їхньою рідною країною, де живуть їхні родини та друзі, і вони мають обов'язок захищати свою країну та її народ. Багато людей також вірять у принципи демократії, свободи та незалежності, і вони хочуть, щоб Україна стала демократичною та процвітаючою країною. Крім того, Україна зазнала агресії з боку Росії та бойовиків на сході країни, що призвело до втрати територій, людських життів та руйнування майна. Багато українців відчувають, що їхня країна та її народ перебувають у стані війни, і вони мають боротися за своє право на мирне та спокійне життя. Також, багато українців вірять, що розвиток України залежить від дій кожного громадянина. Люди розуміють, що тільки разом вони можуть створити краще майбутнє для своєї країни, і тому вони продовжують боротися за Україну та її майбутнє. Отже, українці борються за свою країну, свободу та незалежність, за мир та процвітання, а також за краще майбутнє для наступних поколінь.

***

Рух спротиву в тимчасово окупованих українських містах не припиняє нарощувати обертів. Активісти не тільки розвішують листівки та українську символіку, а ще й розклеюють наліпки на автомобілі колаборантів. Тим самим натякаючи рашиським прихвосням, що про них знають і уважно стежать та що їм ще не довго залишилося існувати на цьому світі. Бо зраду не забувають і не пробачають.

Приєднуйтеся до нас:

Проблеми з кадрами та зруйновані лікарні. Як працюють медичні заклади на деокупованій Херсонщині

День 397. 27 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині