День 335. 24 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 335. 24 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 24 Янв. 2023 20:06

Ходять чутки, що на Херсонщині ось-ось знову має змінитись керівництво. Ми пропонуємо президенту 4, на наш погляд, найімовірніші варіанти на посаду голови Херсонської ОВА.
1. Рядовий Хлань, що з другої спроби точно звільнить Каховку та Олешки.
2. Геннадій Лагута, щоб відпрацював ті 5 місяців, що отримував зарплатню, ховаючись у Миколаєві.
3. Старий радянський сервант, бо він приносить більше користі, ніж перші два кандидати.
4. Залишать Ярослава Янушевича, бо він красівий.
5. Ваш варіант. Пишіть у коментарі.

Кабмін погодив звільнення Ярослава Янушевича з посади голови Херсонської обласної держадміністрації.


Звільнення. Лукеря потім Негода. Люди які не мали жодного відношення до корупційного скандалу… Знищення мінрегіону продовжується… І все це відбувається під галасливе улюлюкання простого народу. Справжні корупціонери при посадах, деякі чекають навіть підвищення.

Одиннадцать месяцев я хотел это сказать, но не мог. Теперь могу.
Есть империя, которую я презираю. Я презираю её лидера - патологического манька убийцу, разменявшего свою страну и свой народ на свои безумные и безнадёжные амбиции. Я презираю подавляющее большинство жителей этой империи, у которых вместо мозгов, промытые примитивной телепропагандой, убогие тупые моZги. Я презираю их семьи, меняющие своих отцов, мужей и сыновей на гробовой драндулет "Лада-калина". Я презираю их солдат, которые грабят и убивают беспомощных стариков и детей на оккупированных территориях, чему лично я свидетель. Я презираю всех тех своих сограждан, которые польстились на кровавые тридцать серебряников оккупантов и продали свою родину Украину.
Остаток своей жизни я буду убеждать всех, где только смогу: на своих тренингах, мастер-классах, лекциях, в своей семье и семьях моих друзей в том, что эта империя, живущие там нелюди и украинские предатели достойны только презрения. А убеждать я умею, это моя специальность.

Скоро буде рік... А таке враження, що деякі події вже далеко-далеко у минулому.
Період маршрутів "дім-базар" - все з підлоги, все з рук. Період агітаційних біг-бордів, що ми їм факи показували, наче кожен плакат може второпати, який він до біса тупий та брехливий.
Період дешевих овочів, черг за хлібом, рахування чорнобаївських бабахів, клятих блокпостів, гудіння важкої техніки прямо за вікнами, зброї, яка дивиться на тебе, коли стоїш на світлофорі.
Десь вже наче далеко мить, коли місто, що жило без світла й води, зустріло ЗСУ так, що досі сироти по шкірі, як пригадаю. Не забути!

З Лівого берега знову повідомляють про суттєве збільшення російських військових. Їде і техніка, на вигляд зовсім нова. КАМАЗи, завантажені речами, видно брудні матраси. Оркам привезли сухпайки, їдять прямо з землі або в машинах.
Перекривають поля, будують бетонні укріплення вздовж Кримської траси. Перевіряють автомобілі, пожвавились на блок-постах. Розповсюджують інформацію, що приїхали відвойовувати Херсон і йти на Запоріжжя. Але є нюанс — нещодавно також нових завозили і де вони? Прикопані десь в землі або в пакетах поїхали по домах.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів