День 328. 17 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 328. 17 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 17 Янв. 2023 18:25

Сьогодні вночі росіяни влучили в Херсонський обласний театр ляльок та міську типографію.

#Херсон из рсзо обстрелян частный дом (м/р Жилпоселок), развалили пол дома, а женщина больше обеспокоена, чтоб не переживали ее дети, говорит, что будет делать - пленочкой окна заделаем, порядочек наведём, часть реактивного снаряда сама отнесла в мусор!

Я все розумію: конкурс, краса поза політикою, шоу... Але не збагну, навіщо наша українська красуня розпочала цей фарс? Тут стояти не буду, поряд з рос*янк*ю не хочу... Шо це було? Шо за примхи? Це ж все-таки "Міс Всесвіт"! Уявіть рівень - дивиться весь світ! Що вона ото почала? Не знаю... Треба було просто з ноги!


Херсон під обстрілами. Де брати сили, щоб кожну хвилину витримати те, що наше місто вбивають? Під обстріли роблю тісто, молюся, хоча не дуже вмію це робити, і печу пиріжки з картоплею і печінкою. Ось так і тримаємося!

Під час окупації Херсону раша зробила з кіно-концертного залу ''Ювілейний" штлябь ''єдіной расєї''. Щось на кшталт фарсу роздачі гуманітарки, шабашу побєдобєсія, сходки ждунів ''как прі совєтском союзє'', впарювання расєйських паспортів і просто банального п'янства. Коли тікали окупанти то все пропагандонське барахло кинули на сцені, в фойє, кабінетах - запечатані в пачках газети, нерозпаковані книжки (не хотіли брати - публіка більше вимагала грошей та бухла) примірники конституції ерефії, які валялися повсюди як сміття. Навіть покидали заяви тих, хто зрадив Україну, служив окупантам, хапався за російський паспорт.
Тепер цей непотріб прибирають працівники "Ювілейного"... Отакий фінал “руського міра''.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Підрив ГЕС: у Німеччині жителі Херсонщини мітингували й донатили для допомоги постраждалим

Херсонського колаборанта Вадима Ільмієва окупанти затримали й звинувачують у крадіжці 26 млн рублів

Каховська ГЕС: як усе починалося. Велике будівництво сталінської епохи (фото)

Ситуація в Криму через підрив Каховської ГЕС: півострів на роки може залишитися без води

Небезпека у воді – витоки машинного мастила та детонація ворожих мін, знесених потоками