День 309. 29 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 309. 29 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 29 Декабря 2022 19:40

Наконец-то появился проводной интернет и ожил мой ютьюбчик))))
Скока ж всего изменилось за время вынужденного молчания... Главное, изменилось настроение. Эйфория после освобождения не проходит уже второй месяц. Страшно преобразился Херсон... Тротуары на Ушакова засыпаны битым стеклом, в центре возле рынка остовы сгоревших автомобилей, в Покровском скверике у скамейки возле статуи Богородицы лужи крови и срезанные осколками ветки можжевельника; не спасла кого-то Богородица(((( Это мой ежедневный маршрут на работу... И тем не менее постоянно отмечаю на собственной морде блаженную улыбу - слава богу! я по нужную сторону от линии фронта!!!


Маю бажання на наступний рік.
Щоб украінці навчилися розбиратися в політиках так само, як і в звуках ППО та артилерії. Де приліт, а де відліт, як це без помилок роблять мешканці прифронтових територій.
І люди нарешті зрозуміли, що якість життя залежить не від конкретного призвіща харизматичного політика, а від незалежних і сильних інституцій, таких як суди, прокуратура, та багато інших. А західні партнери допомогли з цим розумінням.


Так а який у вас план, панове американці і європейці? Ну от, сьогодні ще сотня стратегічних ракет полетіло по містам України. Знову буде темрява, холод, загиблі і поранені діти, жінки, старі люди. А ми ж відповісти не можемо, бо немає чим. А у вас, панове, є, але ви кажете, що не дасте те, що треба, щоб не засмутити путіна.
Чи це такий хитрий план - розчищення території України від інфраструктури і людей? Якщо так, то ви якось натякніть нам, щоб ми назавжди звідси виїхали і не заважали вашім планам.


Пам‘ятаєте «пушку» про -27 мороза на Новий рік? У природи теж своє ставлення до планів кремлівської мразоти та мрій їх стада. По Україні плюсова температура)

Майже щодня під обстрілами медичні заклади. Днями це був пологовий будинок.
Сьогодні внаслідок російських обстрілів міста пошкоджено Обласний кардіологічний диспансер.
Постраждало 2 людей – охоронець та працівник котельні.
У будівлі зруйновано покрівлю, вікна та фасад одного з корпусів.


Дріб’язкова, підленька низька натура.
Десятки мільйонів доларів, щоб люди не змогли Новий рік відсвяткувати.
НІ по армії, ні по підприємствам, а просто, щоб свята не було.
Ви чекаєте від них логічних вчинків. Припускаєте їх плани. А їх реальна логіка нагадує мультяшних героїв - комічних злих геніїв, які сміття викрадають, щоб хаос створити.

Херсонці обирають Херсон!
«Місто України» — національний всеукраїнський проєкт, спрямований на вибір найбільш значущого, впізнаваного та символічного українського міста через голосування інтернет-користувача

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів