«Реформа» окупантів: російські загарбники приєднали Снігурівку до Херсонщини

«Реформа» окупантів: російські загарбники приєднали Снігурівку до Херсонщини

Автор: Марина Поліщук 15 Августа 2022 10:25

Російські окупанти вирішили приєднати окремі населені пункти Миколаївської області, які їм наразі вдалося загарбати, до тимчасово окупованої Херсонщини. Ідеться передусім про Снігурівку.

Інформацію про «розширення» Херсонської області розповсюдили пропагандистські ЗМІ, які посилаються на самопроголошену «заступницю голови військово-цивільної адміністрації» Херсонської області Катерину Губарєву.

Такий вигляд має Снігурівка після приходу окупантів.

Зрадниця розповіла, що це потрібно буцімто для того, аби здійснити виплати жителям загарбаних та понищених окупантами сіл. Насправді зрозуміло, що окупантам просто необхідно якомога більше голосів для їхнього фейкового референдуму щодо приєднання Херсонщини до РФ. Тим паче, що вони чітко усвідомлюють – просунутися далі й захопити всю Миколаївщину в них ніяк не вийде. Тож намагаються урвати хоча б шматок сусідньої області.

До речі, жодних юридичних наслідків для жителів тимчасово окупованих територій це не нестиме, адже будь-які рішення окупаційних «органів влади» є нелегітимними й не діятимуть після деокупації.

Такий вигляд має Снігурівка після приходу окупантів.

Нагадаємо, що після адміністративно-територіальної реформи, яка відбулася в Україні 2020 року, Снігурівський район став частиною Баштанського району, а сама Снігурівка перетворилася на центр однойменної об'єднаної територіальної громади.

Тож окупанти не просто відмінили запроваджену Україною реформу, а ще й вигадали свою. Керувати так званим «Снігурівським районом Херсонської області» рашисти поставили місцевого «антимайданівця» Юрія Барбашова, пише Кавун.Сity. Миколаївцям цей персонаж доволі знайомий.

47-річний Барбашов уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Зокрема, вперше його затримали ще далекого 2011 року — за зберігання наркотичних засобів. Утім, тоді він обійшовся легким переляком і штрафом за адміністративний проступок розміром в 310 гривень.

До буремних подій 2013-2014 років, коли в Україні запалала Революція Гідності, Юрій Барбашов був звичайним провінційним журналістом. Встиг попрацювати й на Миколаївському обласному телебаченні, і на приватних каналах «Телеком-1» та «МАРТ». Але революційні події пробудили в ньому тягу до ще більшого дна.

Під час Революції Гідності Барбашов брав активну участь в русі «антимайдан». Щовечора на площі біля пам'ятника Ольшанцям він збирав навколо себе нечисленних місцевих сепаратистів та любителів «руського міра». За що неодноразово отримував від патріотично налаштованих миколаївців стусанів. Після перемоги Революції Гідності Барбашов утік до Луганської області.

Там саме почалася війна, тож миколаївський сепаратист вступив до лав терористичної організації «ЛНР» і, узявши до рук зброю, пішов проти своїх співвітчизників. Юрія почали часто бачити в компанії інших зрадників України - біглого екснардепа Олега Царьова та афериста з «МММ» Дениса Пушиліна.

До слова, саме Барабашов був одним із тих «представників ЛНР», яких московити призначили представляти терористичну організацію на перемовинах у Мінську. Тобто терористичний послужний список у цього персонажа доволі серйозний. У боях проти України він встиг дослужитися до командира взводу мінометників.

Згодом Барбашов повернувся «в тил» і зайнявся пропагандистською діяльністю. Але про успіхи його «роботи» можна судити хоча б з охоплення його YouTube-каналу, де Барбашов набрав аж... 41 підписника.

Коли почалося повномасштабне вторгнення рашистів в Україну, Юрій Барбашов вирішив, мабуть, що прийшов його «зірковий час», адже неодноразово він обіцяв повернутися до Миколаєва на «руськом танкє». Утім, до Миколаєва він так і не добрався. Усе, на що вистачило окупантів, — це захопити Снігурівку. Тут зрадник і осів.

Тепер він отримав посаду так званого «голови Снігурівського району Херсонської області» та вже встиг дати кілька інтерв'ю пропагандистам РФ. Розповідає все по методичці: про те, що Україна кинула жителів Снігурівки, а от загарбники прийшли з миром та будуть відновлювати зруйноване ними ж місто.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів