Автор: Марина Поліщук 24 Июня 2022 12:15

Це шкодить ЗСУ: у Міноборони відреагували на неправдиву інформацію про «штурм» Херсона

Це шкодить ЗСУ: у Міноборони відреагували на неправдиву інформацію про «штурм» Херсона

22 червня колишній депутат Верховної Ради Віталій Купрій з посиланням на власні джерела повідомив у соцмережі, що українські військові вже зайняли 4 вулиці окупованого рашистами Херсона. Пізніше, після шквалу критики, він видалив цей пост. Інший екснардеп Ігор Мосейчук написав у Telegram, що невдовзі варто чекати «хороших новин» щодо звільнення Херсона.

Ці не підтверджені офіційно коментарі колишніх народних обранців одразу ж розлетілися соцмережами й пабліками.

У відповідь заступниця міністра оборони України Ганна Маляр (на фото) розкритикувала тих, хто «розголошує або спотворює інформацію про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела», пише видання «Крим.Реалії».

«Двоє колишніх нардепів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо. І цим шкодять ЗСУ», – наголосила вона.

За словами Маляр, під час війни військова інформація свідомо подається офіційно із запізненням у часі, щоб не ускладнювати виконання військовими поставлених завдань.

«Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати в соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією в цілому, бо мають уяву лише про фрагмент», – зауважила Маляр.

День 173. 15 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)