У Миколаєві для ВПО та людей, які втратили власне житло, облаштували хостел

У Миколаєві для ВПО та людей, які втратили власне житло, облаштували хостел
Автор: Ганна Власенко 17 Мар. 2023 10:20

На Миколаївщині продовжують створювати варіанти допомоги жителям області, які через бойові дії втратили власне житло. Нещодавно до громад Миколаївської області надійшли 432 модульні будинки для людей, що залишилися без даху над головою. А нещодавно стало відомо про облаштування хостелу для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, зокрема й переселенців із Херсонщини.

Як повідомляється на сторінці Миколаївської міської ради у Фейсбук, такий хостел створено в місті на базі Департаменту праці та соціального захисту населення. Він розрахований на 30 місць, там зможуть проживати внутрішньо переміщені особи, неповні або багатодітні родини, люди з інвалідністю. Хостел перебуває у складі територіального центру соцзахисту, поселення буде оформлюватись як соціальна послуга.

Підготувати приміщення допомогли благодійні організації. Облаштувати приміщення меблями та необхідною побутовою технікою допомогли фонд USAID та громадська організація «10 квітня».

Щоб отримати прихисток у хостелі, необхідно звернутися до територіального центру соціального захисту населення. Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Морехідна, 9/2. Телефони: (0512) 34-61-52, (066) 936-84-04.


Хостел для ВПО та людей, які втратили власне житло. Усі фото: Facebook/Миколаївська міськрада

Приєднуйтеся до нас:

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Колаборанти Новоолександрівського ліцею Нижньосірогозької громади похизувалися «здобутками» на росТВ