У березні та квітні значно зріс попит на мед – природний продукт, який має високі вітамінні якості, тож має бути на нашому столі

Кожна бабуся знає, що мед – це як натуральні «ліки» від бджоляра. Кожна сім’я використовує свої рецепти з бджолиних продуктів і трав: настоянок від простуди та кашлю, зігріваючих компресів, косметичних масок і багато іншого. Адже мед здатний зміцнювати наш імунітет, загоювати рани, підвищувати життєвий тонус, він збагачує організм різними вітамінами та корисними елементами.

Зазвичай про мед згадують узимку та на початку весни. Але, знаючи властивості цього цінного продукту від природи, мед стали ще більше купувати саме зараз, коли розгулялася хвороба з Китаю.

Як зазначають бджолярі, максимальну користь для організму можна отримати за умови регулярного споживання натурального меду. Дякувати Богу та праці херсонських пасічників, корисного меду на Херсонщині вистачає! В минулому номері газети «Гривна» ми якраз розповіли, як пасічники області згуртувалися, щоб продавати людям якісний мед. А також публікували рекомендації, як обрати справжній мед.

Звісно, в зв’язку з карантином були відмінені всі звичні для херсонців «медові» ярмарки, продаж на базарах, але купити цей продукт можна через інтернет-сайти або зателефонувавши саме виробнику. Якщо молодші громадяни звичні до інтернет-варіанту, то для людей пенсійного віку такий спосіб може здатися проблематичним. Але саме старше покоління більше купує та споживає мед. Розуміючи цю ситуацію, а також зважаючи на фінансове становище пенсіонерів, група бджолярів Херсонської області спільно з громадською організацією «Земля Таврії» вирішили піти їм назустріч. Нагадаємо, група «Херсонські бджолярі» вже не раз проводила «медові» ярмарки та зарекомендувала себе як виробник смачного, якісного меду, тому її підтримує й Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

ПЕНСІОНЕРАМ – БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!

Відтак у квітні «Херсонські бджолярі» започаткували корисну справу – акцію з доставки меду до порогу домівок. За умовами пропозиції, замовити можна від 3-х літрів меду, а якщо ви – пенсіонер, то привезуть вам товар із безкоштовною доставкою.

«Мед можна замовити за телефоном, указаним у газетній статті, – коментує представниця організації “Земля Таврії” Катерина Фоміна. – Ми вже отримали чимало замовлень. Покупців цікавить асортимент, вони також просять поради щодо вибору меду. Дехто несміливо питав, чи можна замовити не 3 літри, а лише один. Бджолярі прийняли рішення обов’язково задовольнити кожне замовлення літніх людей».

Таким чином за перший тиждень квітня «Херсонські бджолярі» продали 120 літрів меду, з них 50 літрів – 34-м пенсіонерам. Літні люди отримали улюблений мед, не виходячи з дому. Бджолярі вважають, що в період карантину для пенсіонерів це дуже важлива допомога, турбота, яку часом літні люди відчувають мало.

А для виробників – це новий канал збуту. Адже бджолярі докорінно змінили підхід до своєї роботи. Якщо раніше вони продавали за невисокою ціною мед трейдерам, які далі експортували його, то тепер вони вирішили гуртуватися, просувати власний продукт на внутрішньому ринку. Наразі мед, фасований невеликими обсягами, знаходить своїх споживачів. А пасічники посилюють кооперацію, яка приносить як матеріальне благо самим виробникам, так і здоров’я людям.

Тэги:

Сельское хозяйство
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів