Херсонські бджолярі вже викачали та розпочали продаж свіженького запашного соняшникового меду

Який іще вид меду є в пасічників Херсонщини цього сезону, чи не підвели примхи погоди, наша газета дізналася у виробників меду «Херсонські бджолярі», які працюють за підтримки ГО «Земля Таврії» та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

Цієї весни біла акація, мед із якої вважається особливим, цвіла не так рясно, як завжди. Для пасічників це стало неприємною подією. Весняні морози згубно вплинули на суцвіття цього медоносного дерева. Тому цвіту було менше, ніж завжди. А це вплинуло на медозбір. Власне акацієвого меду цього року немає, констатували «Херсонські бджолярі». Тому якщо хтось буде вас завіряти, що продає цьогорічний акацієвий мед, та ще й просити значну ціну, краще не довіряти таким продавцям.

Але любителі солоденького медку не залишаться без ласощів: бджолярі викачали інші види не менш смачного, вітамінного та корисного меду.

Як розповіли пасічники, найвиразніший смак меду виходить, коли літо тепле й помірно вологе, як цього року. В таке літо регулярні грозові дощі лише короткий час переривають сонячну феєрію. Дні стоять спекотні й трохи задушливі. А вологи в грунті достатньо, щоб квіти виділяли найбільшу кількість нектару. Висока температура табагато сонячного світла роблять нектар насиченим цукрами та ароматичними речовинами. Навіть липа, яка під час цвітіння виділяє нектар далеко не кожен рік, у таких умовах тішила бджолярів робочим гулом, який видавали працьовиті бджоли. Тож мед із липи, різнотрав’я, ріпака та соняшника вийшов найароматнішим і найкрасивішим за кольором – сонячним, ніжножовтим і золотистим.

До речі, в останні роки росте попит на херсонський ріпаковий мед, який має особливий смак, як і кожний вид меду окремо. Дуже люблять такий мед у Німеччині та Канаді. Замовити його можна в херсонських пасічників, які організовують навіть доставку меду додому за умови замовлення понад трьох літрів.

Якщо пам’ятаєте, наша газета розповідала, що весною під час розпалу карантину херсонські бджолярі організували безкоштовну доставку меду бажаючим, особливо це була значна допомога літнім людям, які намагалися взагалі не виходити з дому через поширення вірусу. Для херсонських виробників меду, які раніше організовували ярмарки продажу в Херсоні, доставити мед стареньким, щоб вітамінний та імунозахисний продукт був у них на столах, стало соціально важливою справою. Така робота зібрала багато позитивних відгуків, у тому числі вдячні херсонці залишали дописи на сторінці «Херсонські бджолярі» у «Фейсбук».

Вибрати справжній мед – задача непроста, але якщо купувати його в чесних виробників, то за якість можна не хвилюватися. Херсонські бджолярі знають про мед усе й допоможуть обрати смачний і корисний продукт для вашої родини. Вони відповідають за якість свого натурального меду.

До речі, херсонський мед подобається не тільки місцевим. Херсонські бджолярі мають замовлення та реалізують свій натуральний продукт у різні регіони України. Нещодавно отримали замовлення із Закарпаття.

Для своїх покупців, шанувальників меду, пасічники проводять цікаві акції та завжди залишаються на зв’язку, щоб запропонувати найсправжнісінький продукт. Нещодавно медовий розіграш відбувся на сторінці «Херсонські бджолярі» у «Фейсбук». Переможці отримали в подарунок меди липовий і з різнотрав’я. Тому слідкуйте за новинами, можливо, повезе й вам.

Тэги:

Сельское хозяйство
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів