Олешківські піски – унікальний об'єкт Херсонщини

Автор: Антон КОСТЮК 07 Ноября 2018 14:42

Олешківські піски – унікальний природоохоронний об'єкт Херсонської області, який визнано одним із семи чудес України. Національний парк було створено у 2010 році указом Президента України. Його унікальність та особливість в тому, що це одна з найбільших піщаних територій Європи. Він приваблює туристів з усього світу.

7 листопада на базі Херсонського державного університету у рамках проекту «Медіаполігон» відбулося засідання прес-клубу на тему: «Для чого нам потрібні Олешківські піски?».

Чітку відповідь на це запитання дала завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Олешківські піски» Алла Лазарєва.

«Олешківські піски - справжнє природне диво України. Різноманітна флора та фауна, мальовничі краєвиди приваблюють туристів не тільки з України, а й з усього світу. Наразі найголовніше наше завдання – зберегти та розширити об'єкт. На його території багато видів рослин, які захищені Червоною Книгою України», - говорить Алла.

Також екологи поділилися своїми подальшими планами – збільшення загальної території природоохороної території Херсонської області. З 10% до 17% від всієї площі Херсонщини.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів