В умовах воєнного часу й тимчасової окупації Херсона, міська влада закликає мешканців громади гуртуватися

В умовах воєнного часу й тимчасової окупації Херсона, міська влада закликає мешканців громади гуртуватися

Автор: Пресслужба Херсонської міської ради 18 Мар. 2022 15:30

Мешканці Херсонської міської територіальної громади у коментарях запитують, яким чином надається гуманітарна допомога, чому про неї не всі знають. На фото приклад розпорядження Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва. Подібні надаються всім районам міста та старостинським округам. Списки людей, які отримають допомогу, формуються квартальними, старостами, головами ОСББ та керуючих компаній, у районних у місті радах на основі звернень мешканців. Міська рада списки не формує й гуманітарну допомогу не надає.

Староста Комишанського старостинського округу Катерина Рогова написала звернення до мешканців округу в якому зауважила, що не має права відступитися від розпорядження міського голови, а люди можуть між собою ділитися:

«Якщо у нашої влади виникає можливість щось нам передати смачного, то моя задача, ЯК СТАРОСТИ, виконати те, чого від мене вимагають: скласти списки певних категорій громадян і роздати їм допомогу. Я не маю права відступити від розпорядження… А ви можете. Тож я не проти, а тільки “за”, якщо ті, хто отримав допомогу від влади, поділиться з тими, хто її також потребує».

Зауважимо: лише у Херсоні проживає більше 285 тис. людей, з урахуванням приєднаних до міста округів, мешканців громади стало набагато більше й практично кожен потребує допомоги у цей час, коли Херсон окупований й заблокований військами РФ. Нагадуємо: зеленого коридору немає, у місто продукція не надходить. Ми маємо згуртуватися й дбати один про одного, підтримуючи тих, чиє становище більш хитке.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів