Грошова допомога за пошкоджене обстрілами житло: Миколаївщина – серед лідерів за виплатами компенсацій

Грошова допомога за пошкоджене обстрілами житло: Миколаївщина – серед лідерів за виплатами компенсацій

Автор: Марина Поліщук 22 Мар. 2024 14:55

Миколаївська область – один з регіонів, де найбільше реалізовано житлових сертифікатів та виплачено грошової компенсації за пошкоджене через війну житло за державною програмою єВідновлення.

Загалом по Україні житлові сертифікати на купівлю нового житла замість знищеного отримали вже 4500 українців, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України. Загальна сума гарантованої державою компенсації склала майже 8 млрд грн.

При цьому третина власників житлових сертифікатів уже придбали нові оселі загальною вартістю понад 3 млрд грн. Зазначається, що було куплено 1145 будинків та квартир. У середньому один сертифікат коштував 1,8 млн грн.

При цьому Миколаївщина – на третьому місці серед областей, де придбано найбільше осель за рахунок житлового сертифікату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компенсація за знищене житло: відповіді на найпоширеніші запитання

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло продовжує працювати й для тих людей, чиє житло підлягає ремонту. На поточні та капітальні ремонти вже виплачено понад 4 млрд грн.

За ці гроші понад 45 тисяч українських родин уже відновлюють житло, а загальна кількість заяв на отримання допомоги наближається до 80 тисяч. Найбільше заяв отримано з Харківської, Київської, Донецької, Миколаївської та Херсонської областей.

Миколаївська область і тут ввійшла до переліку регіонів, де таку допомогу отримало найбільше людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін змінив суму компенсацій за зруйноване російським дроном житло в Одесі

  

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів