Шоковані навіть російські гастарбайтери: що відбувається на лівобережній Херсонщині

Шоковані навіть російські гастарбайтери: що відбувається на лівобережній Херсонщині

Автор: Марина Поліщук 07 Мар. 2024 15:35

На окупованій частині Херсонської області другий рік поспіль процвітає беззаконня, яке чинять як російські загарбники, так і місцеві колаборанти. Українці, що змушені жити в окупації, страждають не лише від військового насилля з боку армії РФ, а й від свавілля окупаційної так званої влади. Що сьогодні відбувається на лівобережній Херсонщині?

РОЗБИТІ ДОРОГИ ТА БРЕХНЯ ВІД САЛЬДО

Гауляйтер Володимир Сальдо в інтерв’ю пропагандистам чи не щотижня браво звітує про ремонт доріг на окупованій Херсонщині. Якщо сліпо вірити його словам, то можна уявити, що там, на лівобережжі, для автовласників створили просто рай на землі, тобто на дорогах. Це якщо не знати про брехливу сутність головного колаборанта Херсонщини, який і нове місто на Арабатській стрілці майже «збудував», і Кринки «взяв» декілька разів…

А в реальності ситуація з дорогами на лівобережжі, розбитими військовою технікою загарбників, настільки жахлива, що скиглять навіть самі окупанти.

Телеграм-канал «Каховський рух» опублікував днями скріншоти з пропагандистських пабліків, де російські військові просять Сальдо відремонтувати дороги «хоча б у тилу». У коментарях місцеві жителі теж пишуть, що доріг на ТОТ Херсонщини немає, а гауляйтер незрозуміло куди діває гроші.


Скріншот з пропагандистських пабліків/телеграм-канал «Каховський рух»

А ось іще декілька коментарів від жителів окупованої частини області про стан доріг, їх публікує Novakahovka.city з одного з окупаційних чатів:

«Від Скадовська до Журавля – це страх божий. Потрібно Сальдо привезти і показати. Їхати з Нової Збур’ївки до Скадовська практично неможливо. Одні ковбані. Можна машину без днища залишити».

***

«Армянськ, Чаплинка, Нова Каховка – дороги також у побитому стані. По дорозі зустріла перевернутий зерновоз».

***

«Доріг немає, люди їдуть по полю та узбіччю».

***

Хтось втрачає колеса, відскакують диски: «За одну поїздку вбив одразу два диски», «Двічі там колесо загубили».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лист з окупованих Олешок: «Я мрію про гарячу ванну – звичайну, банальну гарячу ванну, щоб нарешті зігріти свою змерзлу душу...»

ЗІРКОВИЙ ЧАС ДЛЯ СВАВІЛЛЯ КОЛАБОРАНТІВ

Не тільки станом доріг шоковані місцеві жителі, а й поведінкою новоявлених чиновників з-поміж колаборантів. Наприклад, гауляйтер окупованої Каховки Павло Філіпчук продовжує красти у великих масштабах, попри те, що минулого року окупанти затримували його начебто за крадіжку грошей. Як повідомив днями каховський журналіст Олег Батурін, Філіпчук відкрив віджату їдальню на місцевому ринку.

«В шоці від його нахабства навіть місцеві колаборанти, які наївно думали, що в «русском мірє» є хоч якісь ознаки цивілізації. «Після Паши я за той стіл навіть не сяду, навіть після протирання хлоркою», – написав один із них»,повідомив Батурін на своїй сторінці в соцмережі.


Скріншот з пропагандистських пабліків/фейсбук Олега Батуріна

Пізніше він додав, що, судячи з усього, гауляйтер Філіпчук зі своєю шайкою готується відкрити ще одне віджате кафе на ринку в Каховці, розташоване біля виходу з ринку на вулицю Мелітопольська.

«Зараз це місце ретельно готують до відкриття, мабуть, чергової "столовки" для гауляйтера і його друзів», – зазначив Батурін.

ШОКОВАНІ НАВІТЬ РОСІЙСЬКІ ГАСТРОЛЕРИ

Росіяни, які їдуть працювати на окуповану Херсонщину, сподіваючись на швидкі великі заробітки, теж шоковані безладом та беззаконням, що відбувається там. Ось яку історію написав в одному з пропагандистських чатів росіянин, у перекладі на українську мову її публікує Novakahovka.city:

«Мій старший товариш повернувся нещодавно з Херсонської області. Рік там провів, роботу запропонували при Мінприроди у Скадовську. Не витримав, поїхав.

Каже, там бардак, усім наплювати на громадян. Крадуть, відмивають, ділять…

З Росії присилають керувати тих, хто провинився. Ставлення громадян ненависне.

Жити там небезпечно. І будь-який момент обстріляти можуть. Люди пропадають, військове беззаконня з погрозами, машину можуть забрати.

Комендантська година з 20:00. Після на вулиці гуляти небезпечно».

Отже, пропаганда кремлівської влади та місцевих московських посіпак все менше діє навіть на деяку частину російської аудиторії. Та на них і їхні думки – все одно. Шкода лише українців на ТОТ, які змушені терпіти цей розгул свавілля. Але перемога України все одно настане – треба лише набратися терпіння і дочекатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Примус до «подобострастія»: політолог проаналізував так звані вибори на лівобережжі Херсонщини

На головній світлині: зрадник Сальдо вкотре бреше про нові «перемоги» та «досягнення». Скріншот з пропагандистського відео

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів