Гауляйтер Херсонської області знову хоче будувати

Гауляйтер Херсонської області знову хоче будувати "нове місто" на тимчасово окупованій території

Автор: Іван Підлісний 24 Янв. 2024 13:55

Гауляйтер Херсонської області володимир сальдо знову заговорив про будівництво "нового міста" на Арабатській стрілці. 

За словами зрадника, наразі досі тривають "підготовчі роботи". Зокрема, з прокладання інженерних мереж.

"Наразі тривають підготовчі роботи по прокладанню інженерних мереж - газопостачання, енергопостачання. Все більше інвесторів починають заявляти про свою участь в цьому будівництві. Триває підготовка до відведення земельних ділянок під будівництво", - заявив сальдо в ефірі кремлівського телеканалу "росія-24". 

Які саме інвестори будуть вкладатися в "сальдівські села", звісно гауляйтер тимчасово окупованої території не називає. Сальдо заявив, що фінансувати нібито будівництво будуть й з кремлівського бюджету. Цікаво, з яким почуттям "гордості" заяви сальдо на федеральному каналі про "нове місто", яке будується за рахунок російського бюджету, слухали прості росіяни, що сидять в квартирах без опалення та водопостачання (а подекуди без світла) через парад аварій на мережах. Причому не лише у віддалених регіонах росії,  ай в самому центрі ворожої держави - в Підмосков'ї. 

Ймовірно, володимир сальдо знову заговорив про будівництво "нового міста" для збільшення фінансування тимчасово окупованої частини Херсонщини кремлем для банального розкрадання путінських рублів, що на лівобережжі стало нормою для тамтешніх так званих "чиновників".

Варто нагадати, що гауляйтер сальдо останнього разу про "нове місто" на Арабатській стрілці говорив ще у березні минулого 2023 року. Тоді він заявив про завершення планування та навіть вже збудовані будівлі "урядового кварталу". Під останнім сальдо видав російській публіці захоплену окупантами клініку Козявкіна. 

Про реальні можливості будівництва "грандіозних проектів" красномовно свідчить так зване будівництво нового кварталу в Генічеську, який окупаційна влада мала завершити у грудні минулого року. Але наразі всі роботи зупинилися на стадії виритого котловану. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів