На Херсонщині окупанти звіріють: посилюють обшуки, виселяють людей з будинків, погрожують розстрілом

На Херсонщині окупанти звіріють: посилюють обшуки, виселяють людей з будинків, погрожують розстрілом

Автор: Марина Поліщук 11 Сентября 2022 13:35

На фоні успіхів Збройних сил України по звільненню окупованих територій Харківської області російські загарбники проводять «контрзаходи» на Херсонщині.

«Посилюють адміністративно-поліцейський режим, забороняється в’їзд та виїзд із населених пунктів, введено комендантську годину», – повідомляє Генштаб ЗСУ.

Зокрема, в оперативній вечірній інформації за 10 вересня Генштаб повідомив, що командування російських окупаційних військ намагається посилити Херсон за рахунок переміщення резервів.

«В обласному центрі фіксуються нові підрозділи противника, військовослужбовці яких погано орієнтуються у місті», - говорить речник Генштабу ЗСУ Олександр Штупун.

За його словами, у Новій Каховці окупанти посилили фільтраційні заходи за участі співробітників ФСБ Росії - перевіряють мобільні пристрої, шукають громадян, які допомагають Збройним силам України.

У ранковому зведенні Генштаб доповнює картину посилення жорстких дій загарбників щодо населення Херсонщини:

- у населених пунктах окупанти посилюють адміністративно-поліцейський режим,

- забороняється в’їзд та виїзд із населених пунктів,

- введено комендантську годину.

У Херсоні російські військові проводять обшуки житлових приміщень мікрорайону Східний, з яких видно Антонівський міст. Вочевидь, шукають корегувальників та партизанів.

А місцевих жителів Каховки та села Козацьке російські військові попередили про відкриття вогню на ураження в разі їхнього наближення до переправ.

«Через значні втрати в живій силі, російські загарбники планують провести так звану “мобілізацію” чоловічого населення на тимчасово захоплених територіях. Зараз чоловікам заборонено залишати населені пункти», - доповнює речник Генштабу.

У місцевих пабліках жителі Херсонщини розповідають і про інші звірства російських окупантів, що відбуваються в останні дні на тлі новин про наближення ЗСУ до Херсона та про наші успіхи на Харківщині.

Зокрема, ось що пишуть херсонці:

«Там не тільки фільтраційні заходи. Вони обносять усе дачі за Антонівським мостом, вивозять меблі та техніку».

***

«Херсон, посёлок Текстильный. Идет шмон после вчерашнего попадания в «Алкоопт» (ідеться про ТОВ «Алкоресурс», 10 вересня ЗСУ влучило в будівлю, в якій, за попередніми даними, розміщувався особовий склад армії РФ, - прим. ред.). Проверяют телефоны, машины. Стоит блокпост на первой улице».

***

Херсон. Надійшла інформація про те, що на вулиці Безродного орки почали  зламувати квартири, починаючи з першого під’їзду».

***

«Херсон. На Кримській сьогодні прийшли до дому знайомого кадирівці. Він виїхав, а вдома в нього мешкав чувак з собаками. Сказали, щоб виїжджав, вони там жити будуть».

***

«Знайомих мами теж орки вигнали з їхньої хати на вулицю. Добре, що квартира у них ще була».

***

«Село Чарівне. Орки заходять у всі хати, у кого є пічка, щоб топити. Виселяють людей, дають 5 хвилин, щоб зібралися, поки вони «покурять». Виселили більше 14 людей, місцеві приймають виселених до себе».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів