День 464. 2 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 464. 2 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 02 Июня 2023 19:59

Чи є щось таке, чого ще бояться херсонці після дев'яти місяців окупації і семи місяців артилерійських обстрілів впритул? Я думав, що вже нема, а з'ясувалося, що є.
В мене нещодавно з'явилася група подружок у віці 70+. Вони збираються ввечері на лавочках біля однієї хати на сусідній вулиці, і коли я виходжу на вечірній променад, то ми вітаємось, а іноді спілкуємось. Вони чомусь вважають мене обізнаною людиною і просять прокоментувати якісь події. Як правило, я намагаюсь їх заспокоїти, пошуткувати та й йду собі далі робити свої обов'язкові 10 тис. кроків.
А вчора вони мене вразили, запитавши, чи не станеться так, що їх знову зрадять: покинуть вночі тихенько Херсон, як 24.02.2022, вони прокинуться вранці, а тут вже знову роzійські війська? І хочуть бабусі тільки одного: щоб їх завчасно попередили про здачу міста і вони змогли евакуюватися.
Не міг вчора довго заснути, бо зрозумів, що теж боюся бути черговий раз зрадженим. Які в цієї влади плани на цю війну і на після війни? Хто може сказати про це так, щоб я і ті бабусі повірили? Нема такої людини в Україні, на жаль, бо зраджені дуже недовірливі до тих, хто їх зрадив.

Другий місяць сезону безсонних ночей розпочато. Організм переплутав день і ніч, й не розуміє, коли він має їсти, а коли спати. Холодильник все частіше використовується вночі. А для сну підходить будь-яка перерва від 30 хвилин, переважно ввечері. Цікаво побачити кінцевий результат такого незрозумілого життя... Може, хтось з науковців напише з цього приводу дисертацію... Без плагіату. Бо я поки що не знаю, що з тим робити.

Згадала, як рік тому о цій пізній порі повз наші вікна проїжджала важка смердюча техніка Z... Їхала повільно. Світила прожекторами по домах, деревах, дорозі. Я думала, що стала забувати цей звук. Але тиша на вулиці нагадала. Дякую ЗСУ за вільне літо

Все залежить від нас — бути квітам чи руїнам довколо.
Херсонці обрали шлях краси. Херсон — розквітне.

Якщо пришелепкувата людина намагається очолити якийсь двіж - це капець. Якщо ж ця пришелепкувата людина до того ж ще й ображана - це взагалі ховайся. Навіть якщо вам здається правдою все, що вона несе в маси, поставте перед собою питання - "а я - маса?" Знаєте, посилатися на невдах та брехунів це вже не просто моветон...

Близько 1200 кримінальних проваджень порушено в Херсонській області стосовно посадових осіб органів влади різного рівня, які під час окупації області співпрацювали з росіянами.


На Лівому березі Дніпра рашисти збільшили тиск на мешканців Херсонщини з метою рашковської паспортизації всіх і вся, використовуючи як погрози звільнити з роботи, так і обіцяють прянички у вигляді грошей, сертифікатів. Цілі бригади паспортистів - міграціонщиків їздять по селам та збирають фотографії для виготовлення паспортів.
Орки ще й тому масово роздають своїх дохлих орлів, шоб примусити населення боятися української влади. Тому, тим у кого в грудях б'ється українське серце, зараз там дуже важко.

Нелегкий був травень. Р..сня запустила по Україні 381 дрон-камікадзе і 185 ракет.90% дронів і 83% ракет збила наша ППО спільно з нашими пілотами. Здається таких результатів не дає навіть відомий ізраїльський "залізний купол". Тим більше, що там вже точно не мають справи з "калібрами", " кинжалами" і "іскандерами" І це ще не враховуючі С-300 і КАБи, які вони запускають на прикордонні території, та на території, близькі до зони боєвих дій. Тримаймося і молимось за наших захисників. Боже, бережи нас всіх.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів