День 332. 21 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 332. 21 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 21 Янв. 2023 19:37

спілкуюся з херсонцями, і отримую багато повідомлень про злочини про які люди готові свідчити, але на жаль слідчі СБУ по три місяці не відповідають. Не має жодної реакції.
Не відповідають на заяви, не відповідають на звернення, які їм пересилають через інші органи влади.

Вчора був в гостях у Тараса Григоровича, який уважно продовжує дивитись на лівобережну Херсонщину, очікуючи на її звільнення від російських окупантів.
Але ХОЧЕТЬСЯ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ІНЬШЕ:
Всі херсонці чудово знають де саме знаходиться пам'ятник Т.Г.Шевченко в Херсоні. Він знаходиться на "лінії вогню", у безпосередній близькості від річки Дніпро. І, на відміну від багатьох міст України (Київ, Харків, Одеса.....) навколо нього досі не встановлено захистної споруди!

Вітаю, друзі! Трохи мені той Рамштайн підняв настрій, бо як подивишся на ті списочки, так і надія, що нарешті в недалекій перспективі і наш Лівий Берег Херсонщини буде визволений, знову вертається. А завдяки цьому і Херсон меньше обстрілів прийме. Готова обіймати всих тих міністрів оборони, що надають нам зброю, а тих, хто і сам не надає і другим не дає надати, запросити на пару днів у місті у нас пожити, щоб їм грець. Чоловік учора ввечері запропонував послухати спокійну гарну музику, то мені сподобалось, слухаю і досі. Навіть помолилась під музику, подякувала за все добре, що є в мене сьогодні, за всих рідних і друзів, за світло і воду, за ніч без обстрілів Вчора на ютубі почала дивитись відео про свою мрію - подорож до озера Комо. Візуалізую, де будемо ходити, де фотатись, якими краєвидами милуватись. Нехай Всесвіт знає про мої мрії і скоріше втілює, даж нам мир і спокій і красу.

"Вставай, страна огромная,
Вставай на смертный бой
с фашистской силой тёмною, с самою, б…., собой".
Герман Лукомников


дуже різні люди щиро пишуть добрі слова на адресу керівництва МВС (з аргументацією).
здається, таке у нас вперше в новітній історії.

Українці, які зараз перебувають на лівобережній частині Херсонщини, перебувають у вкрай скрутному становищі. Постійні фільтраційні заходи, тотальна пропаганда, обмеження доступу до інформації та мінімальна гуманітарна підтримка з боку окупаційної влади. На жаль, простого способу виїхати з цих територій наші люди не мають. Всі спроби організувати гуманітарний коридор орки блокують - кількість людей, які мріють втекти від російського світу, надто сильно суперечить їхній пропагандистській картинці про "звільнених" мешканців Херсонської області. Але такий коридор потрібний! Сподіваюся, він таки з'явиться, і люди зможуть безпечно евскуюватись із цих територій.


З початку повномасштабного вторгнення, по Херсонській області розслідувалося понад 1800 проваджень, пов’язаних зі злочинами проти основ національної безпеки. Серед них 900 – за фактами державної зради, колабораційної діяльності та сприяння державі-агресору.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Ситуація в Криму через підрив Каховської ГЕС: півострів на роки може залишитися без води

Небезпека у воді – витоки машинного мастила та детонація ворожих мін, знесених потоками

Що чекає Південь України після руйнування Каховського водосховища

Нова Каховка: вода піднімається швидкими темпами, окупанти тим часом поспіхом вивозять награбоване

Ядерний шантаж РФ, новий етап російської агресії – що кажуть експерти про підрив греблі Каховської ГЕС