Запорізьку ОВА очолив екс-мер Мелітополя

Запорізьку ОВА очолив екс-мер Мелітополя

Автор: Іван Підлісний 04 Февр. 2024 16:49

Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього очільника Мелітополя Івана Федорова головою Запорізької обласної військової адміністрації. Нового керівника області було представлено сьогодні в Запоріжжі під час візиту Зеленського. 

"Потрібно зробити все, щоб Україна повернулась у ваш рідний Мелітополь. Україна сьогодні бореться за це. Це обов’язково станеться", – наголосив Президент.

Іван Федоров зазначив, що його мета - обʼєднати зусилля навколо наближення перемоги України, посилити обороноздатність області, підтримка військових, допомога мешканцям і переселенцям на підконтрольній Україні території та адвокація прав людей, які залишаються в окупації, підготовка до відновлення життєдіяльності громад після деокупації.

Федоров замінив на посаді Юрія Малашко, який очолював Запорізьку ОВА з лютого минулого року. Останній прокоментував призначення нового керівника обласної військової адміністрації. 

"Новій команді, що керуватиме областю, ми передаємо всі наші здобутки, та віримо, що нові очільники регіону не схиблять та продовжать плідну роботу на благо кожного запорожця. Що ніякі політичні амбіції не стануть на заваді святій справі - відвоювати всі наші території, звільнитися від внутрішнього ворога - корупції. Всі політичні інтриги та намагання реваншистів залишу на їхній совісті. Зараз не час скубатися за крісла чи посади, бо ворог усього у 30-ти кілометрах від обласного центру", - заявив Малашко. 

Нагадаємо, що Івана Федорова було обрано мером Мелітополя у 2020 році. Після початку повномасштабного вторгнення росіян він відмовився співпрацювати з окупантами. Федорова було викрадено рашистами. Після п'яти днів полону вже нового очільника Запорізької ОВА було обміняно на полонених російських солдатів-строковиків. Наразі Мелітополь залишається тимчасово окупованим містом.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів