Знати все й про кожного: росіяни впроваджують нові методи контролю за жителями ТОТ

Знати все й про кожного: росіяни впроваджують нові методи контролю за жителями ТОТ

Автор: Ян Ярчук 10 Июля 2024 15:30

Окупанти вдаються до тотального контролю жителів окупованих територій. Відтепер якщо українець на ТОТ не здасть біометрію, то не зможе отримати заробітну плату чи російську пенсію.

Про це в телеграмі написав начальник Запорізької ОВА Іван Федоров. Він зауважив, що ворог збирає особисту інформацію та біометричні дані про українців на окупованих територіях, оскільки хоче контролювати кожного.

Зокрема, якщо раніше жителям ТОТ необхідно було здати відбитки пальців, зробити кілька фото та надати всю наявну особисту інформацію для отримання російського паспорта, то тепер біометрія потрібна й для того, аби отримувати заробітну плату та пенсію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Примусова мобілізація та мілітаризація молоді: що відбувається на окупованих територіях Запорізької області

За даними Івана Федорова, російський банк «ПСБ», що діє на ТОТ, анонсував запуск «нових стандартів обслуговування» – реєстрації та ідентифікації через біометричні дані, зокрема ідентифікацію голосу.

«Окупанти стверджують, що це спростить отримання дистанційних послуг. Насправді ж – це новий етап збору інформації про жителів ТОТ, щоб каральна машина окупанта знала все про кожного», – наголосив начальник Запорізької ОВА.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти використовують штучний інтелект, щоб контролювати українських дітей на ТОТ 

Також раніше «Гривна» розповідала, що на ТОТ Херсонщини, зокрема в Скадовському районі, окупанти відстежують дописи місцевих жителів у соціальних мережах, і якщо їм щось там не сподобалося, то застосовують покарання. За словами голови Скадовської територіальної громади Олександра Яковлєва, у громаді вже є випадки, коли людям призначали штрафи за дописи та вподобайки у соцмережах.

Фото ілюстративне, IMMIS

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів