За час повномасштабного вторгнення Одеський зоопарк прийняв для порятунку 1700 врятованих тварин, серед них 1400 домашніх і 300 хижих. Лише за минулий рік - 1000 птахів і 100 тварин. Найбільше небайдужі одесити приносять до зоопарку поранених, виснажених птахів, які потрапили в біду, або пташенят, які випали з гнізда.
Як повідомляє Одеська міськрада, 24 січня працівники Одеського зоопарку випустили на волю на переправі ще двох врятованих лебедів, які вже повністю одужали.
Переправа - дуже вдала локація для випуску, кажуть у зоопарку, тут багато лебедів, їх тут годують люди, і вода тут не замерзне.
Як розповів директор Одеського зоопарку Ігор Біляков, коли вдарили морози, до звіринцю зверталось багато людей з приводу лебедів, які потерпали в різних місцях Одещини.
«Птахам, які опинилися в біді, було надано допомогу. Люди, щоб врятувати птахів, проламували кригу, годували лебедів, а поранених та знесилених привозили до зоопарку, де ми надавали їм необхідну допомогу. Я хочу висловити величезну подяку всім, хто рятував тварин, не шкодуючи сил і часу», - розповів Ігор Біляков.
Також тут отримують допомогу постраждалі домашні та дикі тварини: собаки, кішки, папуги, кажани, черепахи, змії, єнотовидні собаки та інші.
Більшість врятованих тварин згодом повертають у середовище проживання.
Читайте також: На Одещині врятували молодого фламінго
Тэги: